Kofçaz'da çiftçilere 45 çiftçiye yerli hibrit ayçiçeği tohumu dağıtıldı Kofçaz'da çiftçilere 45 çiftçiye yerli hibrit ayçiçeği tohumu dağıtıldı

Yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Şahane Hayatım dizisinin 22. bölüm fragmanı, heyecan dolu anlarıyla merak uyandırıyor. Bu bölümde yaşanacaklar, dizinin takipçilerini büyük bir merak içinde bıraktı.

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Şahane Hayatım dizisinin 22. bölüm fragmanı, izleyicilerin büyük bir heyecanla beklediği sahneleri müjdeliyor. Her hafta olduğu gibi, bu hafta da tutkulu takipçilerini yeni bir maceraya sürükleyecek olan dizi, yine gündemdeki yerini koruyor.

Şahane Hayatım 22. Bölüm Fragmanı

Cezaevinin soğuk duvarları arasına girmemek için her yolu deneyen Onur, beklenmedik bir şekilde Demir'in cesediyle ilgili büyük bir sorunla karşı karşıya kalır. Bu zorlu durumda, Onur yardım için eski dostu Şebnem'e başvurur. Ancak, Onur'un bu teklifi karşısında duyduğu şokla birlikte, Şebnem kendini beklenmedik bir kararın eşiğinde bulur. Bu karar, sadece Şebnem'in değil, tüm Gümüşçü ailesinin kaderini etkileyebilecek kadar önemlidir.

Aysel, yaşanan suikast girişiminin arkasında Demir'in olduğunu öğrendiğinde, bu durum karşısında adeta yıkılır. Demir'in ölümünden habersiz olan Aysel, oğlunun kaçtığını düşünerek onu arama çabasına girer. Bu zorlu süreçte, Aysel'e destek olan ise geçmişten gelen gizemli bir misafir olur.

Sahte bir intihar girişiminden sonra Elif, Mesut ile hesaplaşmaya karar verir. Mesut, aralarındaki iş birliğini sonlandırarak Elif'ten tamamen kurtulmaya niyetlidir. Ancak, Elif'in Mesut'tan vazgeçmeye hiçbir niyeti yoktur. Bu durum, Mesut için beklenmedik zorlukların başlangıcını işaret eder.

Her bölümüyle izleyicilerini ekrana kilitleyen Şahane Hayatım dizisi, 22. bölüm fragmanıyla yine adından söz ettirecek gibi duruyor. Dizinin takipçileri, yeni bölümde yaşanacak gelişmeleri merakla bekliyor.

Editör: Haber Merkezi