Fatih Mahallesi Altıntaş Sokak üzerinde hizmet verecek olan Şahika Caferest işletmesinin açılış törenine Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Erkan Zümbül, siyasi parti temsilcileri ve Üçgün ailesinin çok sayıda seveni katıldı.

‘’İNŞALLAH AYNI YATIRIMLARI EKMEĞİNİ YEDİKLERİ KAPAKLI’DA DA YAPMALARINI DİLİYORUM’’

Uyuşturucuyu bahçeye saklamışlar Uyuşturucuyu bahçeye saklamışlar

Açılışta konuşma gerçekleştiren Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, ‘’Sinan ve Murat Üçgün kardeşlerimi tebrik ediyorum. Sinan kardeşimin Kapaklı’da bölgede yapmış olduğu yatırımlarının yanına bir yenisini daha eklemiş olması benide memnun etti. Bizim bu bölgemiz hem Çerkezköy hem Kapaklı Türkiye ortalamasının üzerinde bir göç alan nüfusu artan bir yer. Dolayısıyla ihtiyaçları da her geçen gün artan bir bölge. Kendilerini kutluyorum. İnşallah aynı yatırımları ekmeğini yedikleri Kapaklı’da da yapmalarını diliyorum. Bir açılışta orada yaparsak çokta memnun olurum diyorum. Helalinden bereketli kazançlar temenni ediyorum.’’ dedi.

Şahika Açılış1

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Erkan Zümbül, Kapaklı’nın tanınan iş insanlarından Akın Yılmaz ve ÇTSO Meclis Üyesi Ömer Karadeniz’de konuşma gerçekleştirerek işletme sahipleri Sinan ve Murat Üçgün’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İşletme sahipleri Sinan ve Murat Üçgün açılış töreninde kendisini yalnız bırakmayan katılımcılara teşekkür ederek, işletmenin Çerkezköy’e hayırlı olması temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek işletme hizmete açıldı.

Şahika Açılış3

Şahika Açılış2

Şahika Açılış

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan