Star TV'nin sevilen dizisi "Sakla Beni", 20. bölüm fragmanıyla yine gündemde. Naz'ın yaşadığı büyük kayıp ve ardından gelen aile içi çatışmalar, izleyicileri ekrana kilitleyecek. İşte Sakla Beni 20. bölüm fragman izle Youtube linki.

"Sakla Beni" adlı dizi, Star TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Bu dizi, her hafta yeni bölümleriyle izleyicileri ekrana kilitliyor ve onlara unutulmaz anlar yaşatıyor. Merakla beklenen 20. bölüm fragmanı sonunda izleyicilerle paylaşıldı.

Sakla Beni 20. Bölüm Fragman İzle

Dizinin sevilen karakteri Naz, yaşadığı büyük kayıp sonrası zor günler geçiriyor. Bu durum, evin diğer sakinlerini de derinden etkiliyor. Naz'ın bu zor zamanında yanında olması beklenen ailesi, beklenen desteği veremeyince, ortalık karışıyor. Özellikle Naz'ın annesi Filiz, yaşanan bu acı kayıp sonrası kızı ve damadı Mete'ye olan öfkesini dile getiriyor. Ancak Naz'a destek olmaya çalışan birkaç kişi de var. Bunlardan biri de Kadir.

Naz'ın zorluklarla dolu bu döneminde, Mete ve babası Cemil arasında beklenmedik bir yakınlaşma yaşanıyor. İlk defa bir araya gelen baba ve oğul, Naz'a destek olabilmek için güçlerini birleştiriyor.

Aldatmak 66. bölüm fragmanı:  Tarık'ın Elindeki Koz Her Şeyi Değiştirecek! Aldatmak 66. bölüm fragmanı: Tarık'ın Elindeki Koz Her Şeyi Değiştirecek!

Naz için hazırlanan sürpriz, beklenen etkiyi yaratmak yerine, tam tersi bir tepkiyle sonuçlanıyor. Konakta yaşanan bir gelişme, Naz'ı derinden sarsıyor ve büyük bir sinir krizine yol açıyor. Bu kriz sırasında söylediği sözler, herkesi şok ediyor.

Bu hafta "Sakla Beni" dizisinde yaşanacaklar, izleyicileri hem duygusal bir yolculuğa çıkaracak hem de sürükleyici olay örgüsüyle merakları artıracak. Naz ve Mete arasındaki ilişkideki gelişmeler, Cemil ile olan dinamikler ve aile içindeki diğer çatışmalar, dizinin bu haftaki bölümünü kaçırılmaz kılıyor.

Editör: Haber Merkezi