Star TV'nin sevilen dizisi Sakla Beni, heyecan dolu yeni bölüm fragmanı ile izleyicilerin merakını dorukta bırakıyor. Sakla Beni 27. bölümde yaşanacaklar, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor ve "Sakla Beni yeni bölümde neler olacak?" sorusu gündemde.

Dizinin başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Sakla Beni, yeni bölümünde de şok edici gelişmelere sahne olacak.

Mete ve İncila'nın Aşkı Ortaya Çıkıyor!

Sakla Beni 27. bölüm fragmanında, Mete'nin herkesin önünde İncila'ya olan aşkını ilan etmesi büyük yankı uyandırıyor. Gerçekleri artık saklamak istemeyen Mete, bu cesur adımıyla herkesi şaşırtıyor. İncila ise Mete'nin bu itirafını doğru bulmasa da ikilinin arasındaki aşkın artık gizlenemez olduğu aşikar.

Naz ve Kadir'den Büyük Adım!

En başından beri kandırılmış hisseden Naz, Mete ve İncila arasındaki ilişkiyi kabullenmekte zorlanırken, en büyük desteği yine Kadir'den görüyor. Naz ve Kadir cephesinde ise büyük ve heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. İkili, ilişkilerinde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

Kont Ziya'nın Geçmişinden Gelen Tehlike!

Hayatın gerçeklerini daha iyi anlamaya başlayan Kont Ziya, Atıf ile yüzleşirken geçmişinden gelen intikam ateşiyle de karşı karşıya kalıyor. Beklenmedik bir anda ortaya çıkan bu düşman, Kont Ziya için büyük tehlike oluşturuyor.

İzciler kampta buluştu İzciler kampta buluştu

Sakla Beni 27. bölümüyle, soluksuz izlenecek bir bölüm daha bizleri bekliyor. Dizinin yeni bölümünde yaşanacak sürpriz gelişmeler, izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ