İŞTE SEÇİM SONUÇLARI...

31 Mart yerel seçimleri için geri sayım sürüyor. Artık nefesler tutuldu, Türkiye sandığı bekliyor. Seçim akşamı www.cerkezkoybakis.com.tr çok özel bir yayınla sonuçları anında duyuracak. Başta Tekirdağ ve İlçeleri olmak üzere tüm Türkiye’ye ait veriler, partilerin oy oranları, belediyelerde son durum, sıcak gelişmeler an be an www.cerkezkoybakis.com.tr de olacak.

Çerkezköy ve Kapaklı başta olmak üzere Trakya’nın nabzını tutan, ülke genelindeki önemli gelişmeleri de okurlarına aktaran Çerkezköy Bakış Gazetesi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde de kesintisiz haber akışı ile farkını ortaya koyacak.

ANLIK BİLGİLER

Çerkezköy Bakış Gazetesi’nin internet sitesi https://www.cerkezkoybakis.com.tr/ adresinde 31 Mart 2024 seçim sonuçları, anlık olarak takip edilebilecek. Açılan sandık oranı nedir? Ne kadar oy kullanıldı? Geçerli oy, toplam seçmen ve katılım oranına Bakış seçim sayfasından ulaşılabilecek.

Bakış Medya Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Aldoğan, daha önceki seçimlerde Bakış Gazetesi’nin sonuçlarının YSK sonuçlarıyla örtüştüğünü, 31 Mart seçimlerine de aynı hassasiyetle hazırlandıklarını söyledi.

Aldoğan, yaptığı açıklamada: “Geniş ve tecrübeli kadromuzla, doğruyu en hızlı şekilde aktarmak için hazırlıklarımızı tamamladık. Türkiye Geneli başta olmak üzere, Tekirdağ, Çerkezköy ve Kapaklı sonuçlarını internet sitelerinden takipçilerine duyuracak. Ekibimize başarılar diliyorum. Ayrıca, seçimlerin bölgemize, ilçelerimize ve memleketimize hayırlar getirmesini dilerim.” dedi.

Bakış Gazetesi, Mahalli İdareler Genel Seçimi sonuçlarını TE Bilişim ve Anadolu Ajansı işbirliği ile hazırlanan seçim modüllerinden www.cerkezkoybakis.com.tr internet adreslerinden duyuracak.

Otomobilde çıkan yangın söndürüldü Otomobilde çıkan yangın söndürüldü

SEÇİM GÜNÜ YASAKLARI NELER

31 Mart’ta düzenlenecek Mahalli İdareler Genel Seçimi için geri sayım sürerken yasaklar açıklandı. Seçim günü saat 06.00'dan gece 24.00'a kadar alkollü içki satışı yasak olacak. Emniyet ve asayişi korumakla görevli olanlar dışında yerleşim yerlerinde kimse silah taşıyamayacak. Seçim günü kahvehane, kıraathane ve internet kafe gibi bütün umumi eğlence yerleri kapalı olacak. Eğlence yeri niteliğindeki lokantalarda yalnızca yemek verilebilecek.

YAYIN YASAĞI HAKKINDA

Saat 18.00 ile 21.00 arasında ise YSK tarafından seçime ilişkin verilecek haber ve tebliğler yayımlanabilecek. Saat 21.00'den sonra ise bütün yayınlar serbest olacak, YSK bu saati daha erkene alabilecek.

OY VERME SAATLERİ

Ülke genelinde oy verme başlangıç ve bitiş saatleri 08.00 ile 17.00 arasında olacak.

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan