Şehir magandaları polise saldırdı

Çerkezköy'de devriye gezerken kavgaya tanık olan polis ekipleri, olaya müdahale ederken kavgaya karışan taraflardan ikisinin fiziki saldırısına uğradı. Şüpheliler, resmi üniformalı polisleri darp edip, ağza alınmayacak küfüler yağdırıp, ölümle tehdit etti.

Şehir magandaları polise saldırdı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de devriye gezerken kavgaya tanık olan polis ekipleri, olaya müdahale ederken kavgaya karışan taraflardan ikisinin fiziki saldırısına uğradı. Şüpheliler, resmi üniformalı polisleri darp edip, ağza alınmayacak küfüler yağdırıp, ölümle tehdit etti.

Olay, Atatürk Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre arkadaş oldukları tahmin edilen 4 kişi, aynı araçtan indikten sonra kavgaya tutuştu. Devriye gezen polis ekipleri ise kavgaya tanık olunca müdahale etti. 

Bu sırada iddiaya göre taraflardan T.C. ve H.O. ekipteki iki polis memuruna ağza alınmayacak küfürler yağdırıp, ölümle tehdit edip saldırdı. Yumruk darbeleri alan polis memurları yaralanırken, gelen takviye polisler şüphelileri gözaltına aldı. Gözaltına alınan şüphelilerden T.C. ekip aracının da camını ve kapı kolunu kırıp hasar verdi. 

Polis memurları ise hastaneden darp raporu aldı. Şüpheliler, ifadelerinin ardından çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.