Vizyona girecek olan Murat Göğebakan filmi ile beraber eski eşi de çok araştırılmaya başlandı. Murat Göğebakan’ın eski eşi Sema Bekmez kimdir diye çok merak ediliyor. Ünlü şarkıcı Murat Göğebakan'ın eşi Sema Bekmez boşandıktan sonra yeniden evlendi mi? Acaba Murat Göğebakan’ı eşi aldattı mı? Sema Bekmez şu anda ne yapıyor? Sema Bekmez ne zaman vefat etti? Acaba Sema Bekmez kiminle aldattı? İşte Sema Bekmez hakkında merak edilenler…

Sema Bekmez kimdir? Sema Bekmez şu anda ne yapıyor? Sema Bekmez ne zaman ve neden vefat etti?

Ünlü şarkıcı Murat Göğebakan'ın kanserle mücadele ederken hayatını kaybetmesi, eşi Sema Bekmez'in hayatıyla ilgili merak uyandırmıştır. 2000-2011 yılları arasında evli olan çiftin ilişkisi, Murat Göğebakan'ın kanser hastalığı sürecinde "aldatma" iddialarıyla gündeme gelmişti. Sema Bekmez'in yaşamı ve ölüm nedeni ise insanların dikkatini çekmektedir.

Sema Bekmez, İstanbul'da 1969 yılında doğmuştur. Kendisi oyuncu menajerliği ile tanınıyordu. 2000 yılında ünlü müzisyen Murat Göğebakan ile evlenmiştir.

Murat Göğebakan, 2011 yılında Sema Bekmez ile evliliğini kesin olarak sonlandırmıştır. Bu kararın arkasında aldatma hikayesi olduğu iddia edilmiş, nitekim Murat Göğebakan aldatıldığını doğrulamıştır.

Murat Göğebakan’ın eski eşi Sema Bekmez Kimdir?

Mesleği oyuncu menajerliği olarak bilinen Sema Bekmez, Murat Göğebakan ile 2000 senesinde evlenmiştir.

Sema Bekmez, eşi Murat Göğebakan'ın kanserle mücadelesinden sonra 'ihanet' suçlamalarıyla gündeme gelmişti. İddialara göre, o dönem İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da basketbol oynayan Doğan Deniz Yiğit ile ilişkisi olduğu ileri sürülmüştü. Bu nedenle Murat Göğebakan'ın tedaviyi reddettiği iddia edilmişti.

Murat Göğebakan, 2010 yılında sağlığına kavuştu ancak 2011 yılında Sema Bekmez ile olan evliliğini resmen sonlandırdı. Verdiği bir röportajda, aldatılma iddialarını doğrulayan Murat Göğebakan, "Kanseri yendim ama ihanete yenildim" diyerek duygusal bir şekilde ifade etmişti.

Sema Bekmez Mesleği Neydi, Ne iş Yapıyordu?

Sema Bekmez'in mesleği oyuncu menajerliği olarak bilinir. Oyuncu menajeri olarak, yetenekli oyuncuların kariyerlerini yönetmek ve onların iş bulmalarına yardımcı olmak gibi önemli görevleri vardır.

Sema Bekmez Şu Anda Ne Yapıyor?

Sema Bekmez, ünlü sanatçı Murat Göğebakan'ın ardından gözlerden uzak kaldı. 6 Kasım 2020 tarihinde 51 yaşında şeker komasına girerek hayata veda etti.

Marmaris 90'lı yılların şarkılarıyla coştu Marmaris 90'lı yılların şarkılarıyla coştu

Sema Bekmez Ne Zaman ve Neden Vefat Etti?

Sanatçı Murat Göğebakan'ın vefatından sonra Sema Bekmez'in gözlerden kaybolduğunu biliyoruz. Sema Bekmez, 6 Kasım 2020 tarihinde 51 yaşında iken şeker komasına girerek hayata veda etti.

Adli Tıp Kurumu, Sema Bekmez'in otopsi sonrasında kesin ölüm sebebini belirlemek amacıyla yaptığı incelemenin ardından "kalp damar yetmezliği" olarak rapor verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ