1911’de belirsizlik

1911 Çerkezköyspor teknik direktörlük için Erdoğan Özalp ile anlaştığını duyurmasından saatler sonra sosyal medya hesabını kapattı. 

1911’de belirsizlik

Çerkezköy Bakış - 1911 Çerkezköyspor’un, 29 Ağustos’ta oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası’na da katılacağının belli olmasının ardından kulüp içerisinde hareketlilik başladı. Kulübün Çerkezköy Doğanspor ile birleşip birleşmeyeceği ve mevcut başkan Necmettin Çınar’ın da geçici olup olmayacağı belirsizliğini halen koruyor. Bugüne kadar takımın oluşması konusunda herhangi bir adım atılmamışken Ziraat Türkiye Kupası’nın devreye girmesi ile ilk olarak teknik direktör arayışları başladı. 1911, sosyal medya hesabından sabah saatlerinde Erdoğan Özalp ile anlaştığını duyurmuştu. Bu paylaşımdan saatler sonra ise 1911’in sosyal medya hesabı donduruldu.  Yaşanan bu olayın ardından taraftarları kulüp içerisinde ne tür belirsizlikler olduğunu ve takımın son durumunun ne olacağının merak ediyor.

banner287
ERDOĞAN ÖZALP KİMDİR?

Özalp, 27 Ekim 1966 yılında İstanbul’da doğdu. 2002 yılında Gaziosmanpaşaspor’da takım antrenörlüğü yaptı. 2006 yılına kadar burada kalan Özalp, teknik sorumluluk görevi de üstlendi. 2008 yılında Küçükçekmecespor’a giden Özalp, burada da takım antrenörlüğü yaptı. Özalp, sonrasında Zeytinburnuspor’a gitti. 2010 yılında Gaziosmanpaşa’ya dönen Özalp, burada alt yapı teknik sorumlusu olarak görev aldı. Bir sezon sonra takım antrenörlüğüne geçen Özalp, 2015 yılına kadar buradaki görevini sürdürdü. Sonrasında iki sezon Çine Madranspor’da teknik sorumlu olarak görev alan Özalp, 2016 yılında tekrar Gaziosmanpaşa’ya döndü. Kısa bir süre burada kalan Özalp, son olarak Çine Madranspor’un teknik sorumlusu olarak görev yaptı. 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306