‘Asi Şimşekler’den sert açıklama 

Çorluspor 1947 taraftar grubu ‘Asi Şimşekler’, sosyal medya hesabından sert bir açıklama yayınladı. Taraftar grubu, “Yıllardır uğruna kilometreler gidip geldiğimiz bu kutlu formanın, armanın bir pazarlık malzemesi haline getirilmesine hiç bir şekilde müsaade etmeyeceğimizi herkes bilmelidir.” dedi.

çerkezköy bakış
‘Asi Şimşekler’den sert açıklama 

Çerkezköy Bakış - Çorluspor 1947 hakkında çirkin haberler olduğunu belirtilen açıklamada, “Çorlu’da Çorluspor 1947 hakkında dönen çirkin ve bizlere yakışmayan haberlere karşı bir açıklama yapma gereği duyuyoruz. Yıllardır uğruna kilometreler gidip geldiğimiz bu kutlu formanın, armanın bir pazarlık malzemesi haline getirilmesine hiç bir şekilde müsaade etmeyeceğimizi herkes bilmelidir. Dernek, lokal, kahvehane ve benzeri yerlerde listelerle yönetim yapıp kendilerinin hiç bir vasfı olmamasına rağmen bu takımı sahipsiz sanıp, üstünden prim yapmaya para kazanmaya ve şahsi menfaat gözetmeye çalışan herkesin karşısında olduğumuzu sizlerle paylaşmak isteriz. Kulübümüzün mevcut başkanını yokmuş gibi sayıp, bizleri göz ardı ederek bir kalkışmaya, ele geçirmeye veya Tabiri caizse kulübe çökmeye çalışan herkese bunun cevabını çok şiddetli vereceğimizden kimsenin şüphesi olmamalıdır. İçlerinde kin, nefret ve para kazanma arzusu olan şahıslara karşı her zaman mücadele etmiş ve etmeye devam edeceğiz.” ifadelerine yer verildi. 

banner287
“KİMSE ÇORLUSPOR’DAN BÜYÜK DEĞİLDİR”

Açıklamanın devamında ise şu ifadelere yer verildi: “Mevcut kulüp başkanımız ve yönetimimizin henüz Transfer çalışmalarına başlamamış olması bizleri de rahatsız etmekte bununla alakalı yaptırımlar uygulayacağımızdan da kimsenin şüphesi olmamalıdır. Kulübümüz zor bir dönemdeyken Çorlusporluya yakışır şekilde protesto etmek yerine böyle çirkin pazarlıklar yapmak kimseye yakışmamaktadır. Mevcut başkan ve yönetim 1 Ağustos çarşamba gününe kadar transfere başlamadığı takdirde gerekli adımlar atılacaktır ama bu hiç bir zaman Çorlu spora Zarar verecek tehditkar davranışlar ve adımlar olmayacaktır. Sözün kısası biz başarısız olan herkesi protesto edecek, gönderecek ama mevcut yönetim varken Çorluspor üzerinden pazarlık yapıp, masada hoca, başkan belirleyen herkesin karşısında olacak, bizi hafife alanlara karşımıza çıktıklarında en güzel cevabı vereceğiz unutmayın; kimse Çorluspor’dan büyük değildir.”

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 17:02

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306