Çerkezköyspor 30 Mayıs’ta kongreye gidiyor

Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, 30 Mayıs Perşembe günü kongreye gideceklerini söyleyerek yeniden aday olmayacağını açıkladı. Görev yaptığı 3 sezonda Çerkezköyspor’un başarısı için mücadele verdiği söyleyen Başkan Korkmaz, yeni yönetime de her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Çerkezköyspor 30 Mayıs’ta kongreye gidiyor
ÇerkezköyBakış - Çerkezköyspor 30 Mayıs Perşembe günü kongreye giderek yeni yönetimini belirleyecek.
KORKMAZ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ
Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, dün saat 10.00’da düzenlediği basın toplantısında sezonun genel bir değerlendirmesini yaparak kongre tarihi açıkladı. Basın toplantısında Kulüp Müdürü Ergun Uncuoğullarından da hazır bulundu. Başkan Korkmaz, sezon tamamlanmadan kongre kararı aldıklarını söyleyerek “Çerkezköyspor’a daha iyi hizmet verilmesi sağlamak adına kan değişikliğine ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz.’’ Dedi.  
“YALNIZ KALDIK’’
Ahmet Korkmaz, çıktıkları yolda yalnız kaldıklarını ifade ederek “gerek çıktığımız bu yolda yalnız kalmamız gerekli desteği alamamamız, kötü günümüzde yanımızda olmasını beklediğimiz insanların yanımızda olmaması bizleri kongre kararı almaya yöneltti.’’ Diye konuştu.
“MADDİ MANEVİ YIPRANDIM’’
Çerkezköyspor Kulübü Eski Başkanı Hüseyin Çolakoğlu döneminde futbol şube sorumlusu, son iki sezon ise kulüp başkanı olarak görev yaptığını anlatan Korkmaz “3 sezonda maddi ve manevi anlamda çok yıprandım. Bu süre içerisinde Çerkezköyspor için elimden gelen gayretin fazlasını gösterdiğime inanıyorum. Hiçbir zorluk dinlemeden her türlü olumsuzluklara, önüme çıkan her türlü engele rağmen, 3 sezondur hiçbir zaman Çerkezköyspor’u yarı yolda bırakmadım. İyi kötü günde takımımın yanında oldum. 3 sezondur çalıştığım gerek sporcu arkadaşlarımız gerekse teknik ekip ve diğer personel mağdur olduğunu söyleyemez. Bu konuda da son derece mutluyum’’ ifadelerini kullandı.
“KULÜBE HERKES SAHİP ÇIKMALI’’
Bundan sonraki dönemde de Çerkezköyspor için katkı sağlamaya hazır olduğunu kaydeden Korkmaz “Görevde olayım olmayım Çerkezköyspor için elimden geleni yine yapmaya hazırım. Şunu belirtmek isterim ki bu işler yalnız yapılacak işler değildir. Bir kişinin yürüteceği yük değildir. Çerkezköy’de Kaymakamlıktan bürokratlara, iktidardan muhalefete, sanayicisinden işadamlarına, tüm Çerkezköy başarı istiyorsa elini taşın altına koymalıdır. “ şeklinde konuştu.
banner287
“EMANETİ TESLİM EDİYORUM’’
Çerkezköyspor’un hak ettiği yerde bulunmadığını söyleyen Ahmet Korkmaz “Çerkezköyspor köklü bir kulüptür. İnşallah yeni yönetim Çerkezköyspor’u hak ettiği noktalara getirecektir.’’ Dedi. Görev süresi içerisinde Çerkezköyspor için büyük fedakarlıklarda bulunduğunu belirten Korkmaz “ Çerkezköyspor’u daha iyi yerlere getirebilme adına işimi gücümü bırakıp ailemi ihmal ettim. Aldığımız emaneti daha iyi yerlere getirmek isterdik ama gücümüz bu kadarına yetti. Çerkezköyspor’un adına leke getirmeden, aldığım emaneti almış olduğum gibi teslim edeceğim için son derece mutluyum.’’ Diye konuştu.
KONGRE 30 MAYIS’TA YAPILACAK
Başkan Korkmaz, çoğunluk sağlanması halinde kongrenin 30 Mayıs Perşembe günü saat 14.00’da Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirileceğini söyleyerek kongrede aday olmayacağını açıkladı. ‘Yönetime kim gelirse gelsin maddi manevi destek sağlamaya hazırım’ diyerek sözlerini sürdüren Ahmet Korkmaz “İnşallah güzel bir seçim olur. 2-3 liste olur ve herkes Çerkezköyspor’a başarı sağlamak için kongrede yarışır. Yönetime kim gelirse gelsin her türlü maddi manevi desteği vermeye hazırım. Ayrıca resmi, gayri resmi görev verildiğinde görev yapmaya hazırım. Çerkezköyspor için sonuna kadar mücadelemizi göstereceğiz.’’ İfadelerini kullandı.  
TEŞEKKÜR ETTİ
Görev süresi içerisinde Çerkezköyspor’a katkı sunan herkese teşekkür eden Ahmet Korkmaz, “Herkesten helallik istiyorum, bizden yana hakları da helal olsun. Yeni kongre inşallah Çerkezköyspor için hayırlı olur.’’ İfadelerini kullandı. Çerkezköy Belediyesi’nin desteklerine de teşekkür eden Korkmaz “İstediğimiz oranda olmasa Çerkezköy Belediyesi yanımızda oldu.’’ Dedi.   
“ADAY DEĞİLİM’’
Kongrede aday çıkmaması halinde kulüp defterini Çerkezköy Kaymakamlığı’na götüreceğini söyleyerek “Çerkezköyspor kendi kaderine terk edilirse bunu da Çerkezköy halkının takdirine bırakıyorum. Çerkezköyspor umarım hiçbir zaman sahipsiz kalmaz.’’ İfadelerine yer verdi.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2013, 00:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510