Çerkezköyspor Ergani’ye yenildi: 0-3

Antalya’da ikinci devre hazırlıklarını sürdüren Çerkezköyspor üçüncü hazırlık karşılaşmasında Erganispor ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında transfer etmeyi düşündüğü oyuncularla mücadele veren Çerkezköyspor istediği mücadeleyi sahaya yansıtamayınca sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Çerkezköyspor Ergani’ye yenildi: 0-3
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköyspor hazırlık karşılaşmasında Erganispor’a 3 golle yenildi.
ERGANİSPOR İLE KARŞILAŞTI
İkinci devre hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Çerkezköyspor hazırlık karşılaşmasında Erganispor ile karşı karşıya geldi. Çerkezköyspor karşılaşmada rakibi karşısında transfer etmeyi düşündüğü oyuncularla mücadele verirken karşılaşmaya da Ersin, Oğuz, Atalay, Mesut, Semih, Fırat, Samet, Mesut, Aykut, Ersin ve Tuncay ilk on biri ile çıktı. Karşılaşmanın ilk dakikalarında her iki ekip de kontrollü bir mücadele sergiledi.
ÇERKEZKÖYSPOR ETKİLİ OLAMADI
İlk dakikalarda gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı. İlerleyen bölümlere doğru Erganispor karşılaşmada baskısını artırdı. Sağlı sollu ataklarla gol arayan Erganispor organize geliştirdiği atakta sonuca giderek karşılaşmada 1-0 öne geçti. Golün ardından Çerkezköyspor beraberlik mücadelesi verirken Erganispor ise ikinci gol mücadelesi verdi. İlk devrenin son bölümlerinde Çerkezköyspor girdiği pozisyonları değerlendiremeyin devreyi 1-0 mağlup kapattı.
banner287
FARK İKİYE ÇIKTI
İlk devreyi 1-0 mağlup kapatan Çerkezköyspor ikinci devrenin ilk dakikalarında baskılı bir mücadele sergiledi. Çerkezköyspor’un bu bölümlerde sergilediği baskılı oyunundan sonuç çıkmadı. Önde olmanın avantajını iyi değerlendiren Erganispor ikinci golü bulduktan sonra oyun kontrolünü de eline aldı. Çerkezköyspor ikinci gol sonrasında oyun disiplininden koptu.
ÇERKEZKÖYSPOR MAĞLUBİYETLE AYRILDI
Erganispor oyunun son bölümlerinde bir gol daha bularak aradaki skor farkını üçe çıkardı. Çerkezköyspor en azından bir gol için geliştirdiği ataklardan sonuca gidemeyince maç 3-0 Çerkezköyspor’un üstünlüğü ile tamamlandı. Çerkezköyspor’da Semih, Aykut , Samet ile Tuncay’ın vasat bir oyun sergiledikleri öğrenildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306