Çerkezköy’ü Antalya’da temsil edecekler

Türkiye Satranç Federasyonu Çerkezköy Temsilcisi Ömür Çelik, Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Satranç Antrenörü Remzi Yakut ve Antalya’da yapılacak olan Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü satranç sporcuları Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

Çerkezköy’ü Antalya’da temsil edecekler

Çerkezköy Bakış - Başkan Akay, 19-26 Ocak 2019 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan sporcuları tebrik etti ve başarılar diledi.

ANTALYA’YA GİTMEYE HAK KAZANDILAR

Ziyarette konuşan Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Satranç Antrenörü Remzi Yakut, “Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 1-2 Aralık ve 8-9 Aralık tarihlerinde düzenlenen Tekirdağ Küçükler Satranç Turnuvası’nda Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü satranç takımı sporcuları önemli başarılara imza attı. Sporcularımızdan Yağız Efe Deniz, Ece Naz Sönmez, Mete Kaplan, Ayşem Elif Çeliker, Can Tuna Kaynar, Nil Sönmez ve Gülsena Duran elde ettikleri derecelerle 19-26 Ocak 2019 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası’na katılmaya hak kazandılar” dedi.

ÇERKEZKÖY SATRANÇTA BİRÇOK İLDEN İLERDE”

Satranç sporunun Çerkezköy’de büyük gelişme kaydettiğini ifade eden TSF Çerkezköy Temsilcisi Ömür Çelik ise “Çerkezköy, satranç sporuna olan ilgi ve elde edilen başarılar açısından bugün itibari ile Türkiye’nin birçok ilinden daha öndedir. Bu kapsamda satranç sporuna verdiğiniz desteklerden, satranç sporunun Çerkezköy’de gelişmesine olan katkılarınızdan dolayı size teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“SPORCULARIMIZIN BAŞARILARIYLA GURURLANIYORUZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için onları spora yönlendirmekten başka bir yolumuz yok. Bu anlayışla elimizden geldiğince spora ve sporculara destek vermeye çalışıyoruz. Sporcularımızın elde ettikleri başarılarla gururlanıyor ve mutlu oluyoruz. Dolayısıyla bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

banner287

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306