Çerkezköy’ün ortak gücü Çerkezgücü Spor

Çerkezgücü Spor kulübü başkanı Hasan Barut, yönetimi ve futbolcularıyla birlikte Gönlübol restoranda sezon açılış toplantısı düzenledi. Barut, “Çerkezgücü Spor Çerkezköy’ün ortak gücüdür.” dedi.

Çerkezköy Bakış
Çerkezköy’ün ortak gücü Çerkezgücü Spor

Çerkezköy Bakış - Düzenlenen toplantıda iki teknik hocayla anlaştıklarını belirten Barut, “Fatih Düzenli ve Yalçın Dursun hocalarımızla yeni sezon için anlaştık. Ayrıca sezon hedefimiz Çerkezköy’ün gençlerine yönelik çalışmalar yapmak. Bu bağlamda altyapımızı oldukça fazla önem vereceğiz.” dedi.
 

“SAHA SIKINTIMIZ VAR”

Yeni sezonda Çerkezköy de büyük bir saha problemi olduğunu belirten Barut, “ Çerkezköy de büyük bir saha sıkıntısı var. Bu sıkıntıdan mustarip tek kulüp biz değiliz. Çerkezköy’de bulunan hemen hemen her kulüp bu sıkıntıdan mustarip. Kulübümüzün nerede antrenman yapacağı belli değil, nerede idman yapacağımız netlik kazandığında çalışmalarımıza başlayacağız. Veliköy de bulunan saha oldukça yetersiz bir saha burada sağlıklı antrenman yapmak mümkün değil. Bu sahada yapılan antrenmanlarda futbolcularımız oldukça sıkıntı çekiyor. Bu sebeple yeni sezonda antrenmanlarımızı sağlıklı bir şekilde yapabileceğimiz bir saha gösterilmesini istiyoruz.” dedi.
 

“BİZİM İSTEĞİMİZ BÜTÜN KULÜPLERE EŞİT DESTEK SAĞLANMASI”

banner287
1911 Çerkezköy Doğanspor’a yapılan yatırımın kendilerine yapılmadığını belirten Barut, “Çerkezköy’de 1911’e çok fazla destek veriliyor. Bizim takımımız gibi diğer takımlar 1911 kadar destek göremiyor. Bizim isteğimiz bütün kulüplere eşit şekilde destek sağlanmasıdır. Bizim amacımız Çerkezköy’ün değerini yükseltmek. Bu konuda elini taşın altına koyan kulüplerden biriyiz. Herkesin eşit şekilde faydalanması için bir yola çıktık. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. Ne kadar büyüyebileceğimizi görmek için çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalarımıza da destek olunmasını istiyoruz.” dedi.
 

“GENÇLERİ NASIL YÖNLENDİRİRSEK GELECEK ÖYLE ŞEKİLLENİR”

Yeni sezon da hedeflerinin gençler olduğunu belirten Barut, “Gençliğe ve geleceğe yatırım yapmak istiyoruz. Kulüp olarak genel isteğimiz gençlerimize hizmet etmek. Geleceğe yatırım gençlerle yapılır. Tek bir tarafa destek olmak fayda sağlamaz. Çerkezgücü’ndeki idareciler ve yöneticiler sporun içinden gelen insanlardır. Gençleri nasıl yönlendirirsek geleceğimiz öyle şekillenecektir. Bu sezonda gerek altyapımızla gerek takımımızla iyi işler yapacağımıza inancımız tamdır. Yeni sezonda tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.
 

“FUTBOL DEĞİL SPOR KULÜBÜ OLMAK İSTİYORUZ”

İlerleyen sezonlarda diğer spor branşlarında da varlık göstereceklerini belirten Başkan Barut, “ Basketbol Voleybol gibi branşlarda da varlık göstermek istiyoruz. Bu bağlamda çalışmalar içerisindeyiz. İlerleyen sezonlarda bu konudaki çalışmalarımız sonuç verecektir. Ayrıca bir diğer husus ise kendi tesislerimizi inşa etmeye başladık. Çerkezköy’ü en iyi noktalara getirebilmek için çalışmaya devam edeceğiz. Amacımız sadece futbol kulübü olmak değil spor kulübü olmak istiyoruz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 11:55

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306