Çeyrek final maçları tamamlandı

Fabrikalar arası halı saha futbol turnuvasında Polimer Bony’i 4-2, Hema Endüstri de Almodo’yu 12-1 mağlup ederek adını yarı finale yazdırdılar. Bu karşılaşmalar ile birlikte yarı finale yükselen takımla belli oldu.

Çeyrek final maçları tamamlandı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nce düzenlenen fabrikalar arası halı saha futbol turnuvasında heyecan sürüyor.
İLK OLARAK TREXTA İLE YÜKSA YARI FİNALE YÜKSELDİ
Önceki gün oynanan ilk çeyrek final mücadelesinde Trexta etkili oynadığı karşılaşmada Altınyıldız’ı 6-3 mağlup ederek adını yarı finale yazdırırken, günün bir başka çeyrek final karşılaşmasında Yünsa, Hema Dökümü 2-1 mağlup ederek yarı finalin ikinci ekibi oldu.
POLİMER DE YARI FİNALDE
Çeyrek finalin ikinci gününde de ki karşılaşma oynandı. Saat 19.30’da başlayan karşılaşmada Polimer ile Bony karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ilk dakikalarında her iki ekip de kontrollü bir mücadele sergiledi. İlk dakikalar golsüz eşitlikle sona ererken ilerleyen bölümlere doğru her iki ekip de baskılı bir mücadele sergiledi. Polimer hem ilk devre hem de karşılaşmanın ikinci devresinde etkili bir oyun ortaya koydu. Etkili oyununun karşılığını alan Polimer karşılaşmadan 4-2 üstünlükle ayrılarak adını yarı finale yazdırdı.
banner287
HEMA ENDÜSTRİ ETKİLİ OYNADI
Günün bir diğer çeyrek final karşılaşmasında Hema Endüstri ile Almodo karşı karşıya geldi. Turnuvanın favori ekiplerinden Hema Endüstri rakibi karşısında etkili bir oyun sergiledi. İlk dakikalardan itibaren oyun kontrolünü eline almayı başaran Hema Endüstri üst üste goller buldu. Hema Endüstri’nin etkili oyununa Almodo aynı şekilde karşılık veremedi. Farkı açan Hema Endüstri ilk devrede sergilediği oyunu karşılaşmanın ikinci devresinde de sergilemeyi başardı.
ALMODO BİR GOL BULABİLDİ
Almodo karşılaşmanın ikinci devresinde aradaki skor farkını indirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Hema Endüstri rakip fileleri 12 kez havalandırırken kalesinde ise sadece 1 gol gördü. Hema Endüstri karşılaşmadan 12-1 üstünlükle adını yarı finale yazdırdı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510