Çolakoğlu: “Galibiyeti kaçırdık”

1911 Çerkezköyspor Basın Sözcüsü Sebahattin Çolakoğlu, Muratlı Belediyespor karşısında etkili olmalarına karşın istedikleri golü bir türlü bulamadıklarını söyleyerek “5 maçın sonunda belki de en rahat yenebileceğimiz bir maçtı. Hiç kimseyi küçümsemiyor, kendimizi de büyük görmüyoruz.

Çolakoğlu: “Galibiyeti kaçırdık”
1911 Çerkezköyspor Basın Sözcüsü Sebahattin Çolakoğlu, Muratlı Belediyespor karşısında etkili olmalarına karşın istedikleri golü bir türlü bulamadıklarını söyleyerek “5 maçın sonunda belki de en rahat yenebileceğimiz bir maçtı. Hiç kimseyi küçümsemiyor, kendimizi de büyük görmüyoruz. Ama iyi bir takım olduğumuzu da her ortamda dile getiriyoruz. En kolay ve en rahat alabileceğimiz bir maçtı fakat gol bulamayınca 90 dakika sonunda bir puana razı olduk.” dedi

Çerkezköy Bakış -
1911 Çerkezköyspor Kulübü Basın Sözcüsü Sebahattin Çolakoğlu düzenlediği basın toplantısında geçtiğimiz hafta oynanan Muratlı Belediyespor maçını değerlendirdi.
TARAFTARA TEŞEKKÜR ETTİ
Maçın seyircisiz oynanmasına rağmen taraftarların takımı yalnız bırakmadığını belirten Sebahattin Çolakoğlu “Maçın seyircisiz ve Cumartesi oynanmasına rağmen taraftarlar büyük ilgi gösterdi. Diğer yandan taraftar grubumuz da her zaman olduğu gibi bizleri bu maçta da yalnız bırakmayarak diğer taraftarlarla birlikte tellerin arkasından müsabakayı takip ettiler. Belediye Başkanımız Vahap Akay ve meclis üyeleri de karşılaşmayı izlemeye gelirken, bizler bu maçta yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.“ETKİLİ BİR MÜCADELE SERGİLEDİK”
Çolakoğlu, karşılaşmanı ilk dakikalarında baskılı bir oyun sergilediklerini söyleyerek “İlk devrede sadece rakibin bir atağı vardı. Bizim Oğuz ile sağ kanatta, Bahadır ile de sol kanatta etkili olduk ama ileride final paslarını yapamadık. Devre arası değişiklikler oldu ve bu değişikliklerde de şanssızdık. Nedeni ise sol açıkta Bahadır oyundan çıktı ve uzun bir sakatlık dönemi geçiren Gökhan Küçük ikinci devre başladı. Şafak’la şanssız bir pozisyonda çarpışmasında omzunda bir zedelenme meydana geldi. 12 dakika oyunda kaldıktan sonra mecburen çıkmak zorunda kaldı. Bu nedenle sol tarafa Gürel’i aldık. Şanssızlıktan dolayı sadece bir kanatta oyuncu değişikliği yapabildik” ifadelerine yer verdi.
“KAZANABİLECEĞİMİZ BİR MAÇTI”
İkinci yarı rakibi karşısında baskılarını daha da artırdıklarını söyleyen Çolakoğlu şöyle devam etti: “Şafak ve Oğuz’un ayağından gol bulabilirdik. Duran toplarda ileriye çıkan defans oyuncularımız İsmail ve Tuna olsun bunlarla da pozisyona girdik ama bir türlü golü bulamadık. Rakibe baktığımız zaman bu 5 maçın sonunda belki de en rahat yenebileceğimiz bir maçtı. Hiç kimseyi küçümsemiyor, kendimizi de büyük görmüyoruz. Ama iyi bir takım olduğumuzu da her ortamda dile getiriyoruz. En kolay ve en rahat alabileceğimiz bir maçtı fakat gol bulamayınca 90 dakika sonunda bir puana razı olduk. Ters bir topla mağlupta olabilirdik.”
“OFANSTA ÇOĞALAMIYORUZ”
Ortaya konan futboldan dolayı oyuncuları tebrik eden Çolakoğlu, “Maç boyunca özverili bir oyun sergileyen tüm futbolcu kardeşlerimi kutluyorum. Ortada bir başarısızlık ve umudu kaybetmişlik yok. Her ne kadar rakiplerimiz arasında Çorlu 1947 takımı ile iki puan fark olsa da 5 maçın sonunda 3 galibiyet iki beraberliğimiz var. Kalemizde sadece 2 gol gördük. Defans anlamında iyiyiz. Gözle görülen problem ise ofansta biraz çoğalamıyoruz. Bununla ilgili de güzel bir zamana denk geldi ve bu hafta bay geçeceğiz. Bay haftasında bunların hepsi değerlendirilecek. Devre arası yaklaşıyor ve düşünülen yeni isimler var. Bunlarla görüşülecek. Aynı zamanda maçtan sonra futbolcularımız bugüne kadar yapacaklar.” dedi.“3 PUANLA DÖNMEK İSTİYORUZ”
Karadeniz Gençlikspor karşılaşmasına da değinen Sebahattin Çolakoğlu şunları söyledi: “Önümüzde ki bay haftasını atlattıktan sonra şu an için en önemli hafta Karadeniz deplasmanıdır. Her takım içerde de olsa dışarıda da olsa puan alabilecek seviyede. Haftalar geçtikçe şaşırtıcı sonuçlar çıkabiliyor. Biz her maçı her hafta ona göre değerlendiriyoruz. Bu hafta kiminle oynuyorsak ona konsantre oluyoruz ve olmak da zorundayız. Karadeniz Gençlik baktığımız zaman ters sonuçlar da alabiliyor ve nihayetinde deplasmana gidiyoruz ve 3 puanı almak zorundayız. Sakatlık yaşamadan bitirmek istiyoruz ve akabinde de içeride Çorlu 1947 maçımız var. Beklide sezonun en önemli maçı olacak. 5 maç geçti ve keşkelere bakmayacağız. Maç 90 dakika ve oynanıp bitiyor. Tek düşüncemiz deplasmanda 3 puan ile dönmek”.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 16:17

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510