Dönmez’den Çerkezköyspor’a moral kahvaltısı

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, Sultangazi maçı öncesinde Çerkezköyspor kafilesine moral kahvaltısı verdi. Tüm futbolcu ve teknik ekibin hazır bulunduğu kahvaltıda konuşan Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, tüm siyasi partilerden destek beklediklerini söyledi.

Dönmez’den Çerkezköyspor’a moral kahvaltısı
ÇerkezköyBakış - CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, Çerkezköyspor kafilesine moral kahvaltısı verdi.
DÖNMEZ BAŞARILAR DİLEDİ
Golden Palas Otel’de dün saat 10.00’da başlayan kahvaltıya Çerkezköy Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, Çerkezköyspor Kulübü yöneticiler, CHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, futbolcular ile teknik heyet katıldı. Karşılıklı iyi niyet temennilerinin paylaşıldığı kahvaltıda konuşan CHP İlçe Başkanı Metin Dönmez ”Çerkezköyspor futbolcu, teknik ekip ve yönetimine bu kahvaltıya iştirak ettikleri için teşekkür ediyorum. Umut ederim bugünkü Sultangazispor maçını da kazanıp yollarında emin adımlarla ilerleyeceklerdir.” Dedi.banner287


TÜM SİYASİ PARTİLERİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ
Sonrasında söz alan Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz ise Metin Dönmez’e kahvaltı programından ötürü teşekkür ederken,”Biz birçok partimizden böyle organizasyonlar bekliyoruz. Maddi desteğin yanında manevi şekilde de yanımızda olduklarını hissetmek istiyoruz. CHP’ye bu yönde bir adım attığı için teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı. Son olarak takım adına konuşan takım kaptanı Fırat Işık ise, “Bizleri burada ağırladığınız için siz CHP teşkilatına ve size teşekkür ediyorum. Umarım bugünkü maçı kazanıp sizlere hediye ederiz. Siyasi hayatınızda sizlere başarılar dilerim.” Dedi. Kahvaltı toplu fotoğraf çekimi ve vedalaşmaların ardından sona erdi.
Haber: Emrah Çoğalan- Savaş Akyıldırım


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2013, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306