İki ilçe de Sarı-Kırmızıya boyandı

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de şampiyonun belirleneceği karşılaşmada Medipol Başakşehir’i kendi seyircisi önünde 2-1 yenerek 22. şampiyonluğuna ulaştı. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte Çerkezköy ve Kapaklı’da taraftalar şampiyonluğu doyasıya kutladı.

İki ilçe de Sarı-Kırmızıya boyandı

Çerkezköy Bakış - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de şampiyonun belirleneceği karşılaşmada Medipol Başakşehir’i kendi seyircisi önünde 2-1 yenerek 22. şampiyonluğuna ulaştı. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte Çerkezköy’de taraftalar şampiyonluğu Atatürk Anıtı önünde kutladı. Kıyasıya bir yarışın yaşandığı Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis sezonunda ligin bitimine bir hafta kala şampiyonun belirleneceği maç için aynı puandaki Galatasaray ve Medipol Başakşehir karşı karşıya geldi. Türk Telekom Arena’da kendi seyircisi önünde sahaya çıkan Galatasaray, karşılaşmadan  2-1 galip ayrıldı ve şampiyonluğunu ilan etti.  Galatasaray’ın 22. şampiyonluğuna ulaşmasının ardından tüm yurtta olduğu gibi Çerkezköy’de de binlerce taraftar sokağa akın etti. Üzerlerinde forması, ellerinde de Galatarasay bayrakları ile binlerce taraftar Çerkezköy’ü sarı-kırmızıya boyadı. Taraftarlar araçların klaksonlarına basarak ve meşaleler yakıp sloganlar atarak şampiyonluklarını doyasıya kutladı.

banner287
KAPAKLIDA DA AYNI GÖRÜNTÜLER YAŞANDI

Galatasaray’ın 22. Şampiyonluğu ilan etmesinin ardından Çerkezköy’de yaşanan sevincin bir benzeri de Kapaklı’da yaşandı. Yüzlerce Galatasaray taraftarı üzerlerinde formalar ellerinde bayraklar ve atkılarla meydanlara akın etti. Kapaklı’da her yerin sarı – kırmızıya boyandığı gecede taraftarlar gece geç saatlere kadar eğlencelerini sürdürdü.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510