Kızılpınarspor iki isimle daha anlaştı

Transfer dönemini hızlı geçiren takımlardan olan Kızılpınarspor, iki ismi daha kadrosuna kattığını duyurdu.

Çerkezköy bakış
Kızılpınarspor iki isimle daha anlaştı

Çerkezköy Bakış  - Başarılı bir sezon geçirip üst lige yükselmek isteyen Kızılpınarspor’da transfer haraketliliği devam ediyor. Kulüp, Sezer Yavaşoğlu ve Naim Pirinç ile anlaştığını duyurdu.
SEZER YAVAŞOĞLU KİMDİR ?
Yavaşoğlu, 2002 yılında Yıldız Geçlikspor’da futbol hayatına başladı. 2004 yılına kadar burada kalan Yavaşoğlu, sonrasında Çorlu Gençlerbirliğispor’da forma giydi. Yavaşoğlu, ardından sırasıyla Bağlarspor, Çorluspor 1947, 1461 Karadenizspor Çorlu Kültürspor, Çerkezköy Doğanspor, Ergene Belediyespor ve tekrar Çerkezköy Doğanspor formalarını giydi. Yavaşoğlu, yeni sezonda Kızılpınarspor’un başarısı için ter dökecek.

banner287
1947’DE FUTBOLA BAŞLADI
Naim Pirinç, ilk filiz lisansını 2002 yılında Çorluspor 1947’de çıkarttı. 2005 yılına kadar burada kalan Pirinç, ardından Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Yeşilyurt Belediyespor, Kavaklıdere Belediyespor, Muğlaspor, Ergene Belediyespor, Çorluspor 1947, Kapaklı Sİtespor, Çerkezköy Doğanspor, Çorluspor ve AhimehmetGençlikspor formalarını giydi. Pirinç, yeni sezonda Kızılpınarspor formasını terletecek.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306