Korkmaz; 'Puan kaybına tahammülümüz yok'

Haftasonu Ergene Belediyesporla deplasmanda oynadıkları maçın ardından değerlendirmede bulunan Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, bundan sonraki süreçte puan kayıplarına tahammülleri olmadığını söyledi.

Korkmaz; 'Puan kaybına tahammülümüz yok'
Haftasonu Ergene Belediyesporla deplasmanda oynadıkları maçın ardından değerlendirmede bulunan Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, bundan sonraki süreçte puan kayıplarına tahammülleri olmadığını söyledi.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz hafta sonu oynadıkları lig maçını değerlendirdi.
BASIN TOPLANTISI YAPTI
Önceki gün saat 10:30'da basın toplantısı düzenleyen Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz,hafta sonu deplasmanda oynanan ve 3-2 galip geldikleri Ergene Belediyespor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.
"İKAZ ANLAMINDA 11'DE DEĞİŞİKLİK YAPTIK"
Ergene Belediyespor'la oynanan lig maçının ardından basın açıklaması yapan Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, ilk 11'de yapılan değişikliğin oyunculara ikaz anlamında yapıldığının altını çizdi. Korkmaz , "Geçen hafta yenilgi aldık ve bu yenilginin ardından ikaz olarak bazı oyuncuları yedek soyundurduk. Şans verdiğimiz oyuncular ise bu maçta şanslarını iyi değerlendiremedi." dedi.
"DEFANS VE KALECİ HATALARINDAN GOL YEDİK"
Korkmaz maçta yedikleri iki golün nedenini defans oyuncuları ile kaleciye bağlarken, "İki tane gol gördük kalemizde. Ne kadar kolay görsekte maçı iki gol yiyeceğimizi düşünmedik. Yediğimiz gollerle de hep geriye düştük. Geriye düşmemize rağmen maçtan 3-2 galip gelmesini de bildik." diye konuştu.


banner287

"ÇÖZÜM İSTİYORUZ"
Başkan Korkmaz, Ergene maçı öncesinde de ısınmak için uygunsuz zeminde olduklarını ve maç saatlerinin sıkışıklığına da değindi. Korkmaz, "Geçtiğimiz haftada maç saati ile problem yaşadık ve bu haftada aynısını yaşadık. Maç saatleri arasında boşluk yok, oyuncuların maçtan önce ısınacakları uygun zemin yok. Bu şartlar altında bir çok oyuncuda sakatlık görülebilir. Yetkililerden bu konuya çözüm  bulmasını istiyoruz." şeklinde konuştu."HAFTASONU OYNANACAK MAÇ KRİTİK"
Haftasonu kritik maça çıkacaklarını söyleyen Korkmaz, "Kapaklıspor ile sahamızda mücadele edeceğiz. Kapaklıspor ligin güçlü ekiplerinden ve çok koşan, diri bir takım. Lig'de kolay maç yok.  Elimizden gelenin en iyisini yaparak bu haftayı 3 puanla kapatmak istiyoruz. Bir maç eksiğimiz var ve 6 puandayız. Artık puan kaybına tahammülümüz yok. Ligi kayıpsız kapatıp sezon sonu BAL ligine gitmek istiyoruz." ifadelerine yer verdi.
"DEVRE ARASI TAKVİYE YAPABİLİRİZ"
Korkmaz, "Devre arasında eksiklik gördüğümüz mevkiilere takviye olacak. Şimdiden takibe aldığımız oyuncular var devre arasında netlik kazanacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 14:14

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510