Paşa Saray’ı yıkamadı: 2-5

1.Amatör Küme B Grubu’nda ilçemizi temsil eden ekiplerden Trexta Fevzipaşaspor 2-1 öne geçtiği karşılaşmada Saray Belediyespor’a 5-2 mağlup oldu. Trexta Fevzipaşaspor bu mağlubiyetle 12 puanda kapatırken haftayı 7.sırada kalırken, puanını 27’ye çıkartan Saray Belediyespor haftayı 3.sırada tamamladı.

Paşa Saray’ı yıkamadı: 2-5
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Trexta Fevzipaşaspor ilk devresini galibiyetle kapattığı karşılaşmanın ikinci devresinde tutunamayınca sahadan mağlubiyetle ayrıldı.
PAŞA İLK DEVREYİ ÖNDE TAMAMLADI
1.Amatör Küme B Grubu 15.hafta karşılaşmasında Trexta Fevzipaşaspor ile Saray Belediyespor karşı karşıya geldi. Çorlu Ahmet Taner Kışlalı Sahası’nda önceki gün oynanan karşılaşma 12.00’da başladı. Karşılaşmaya her iki ekip de mutlak galibiyet parolasıyla çıktı. İlk dakikalarda gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı. Maçta ilerleyen bölümlere doğru etkinliği eline alan Trexta Fevzipaşaspor iki gol buldu. Karşılaşmanın ilk devresi Trexta Fevzişpaşaspor’un 2-1’lik üstünlüğü ile tamamlandı.
SARAY İKİNCİ DEVRE ETKİLİ OYNADI

Karşılaşmanın ikinci devresinde Trexta Fevzipaşaspor aradaki skor fakını açmaya çalışsa da başarılı olamadı. Saray Belediyespor ilk olarak beraberliği yakaladı, ardından da bulduğu golle karşılaşmada öne geçti. Kalan bölümlerde Trexta Fevzipaşaspor skora denge getirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Bulduğu morali iyi değerlendiren Saray Belediyespor organize atakta bulduğu golle farkı ikiye çıkardı. Maçın son bölümlerine Saray Belediyespor’un üstünlüğü ile girildi. (2-4)
PAŞA MAĞLUBİYETLE AYRILDI
Trexta Fevzipaşaspor maçın ilerleyen dakikalarında risk alarak farkı kapatmaya çalıştı, ancak sonuca gidemedi. Trexta Fevzipaşaspor’un risk aldığı dakikalarda bir gol daha bulan Saray Belediyespor skoru 5-2’ye getirdi. Maçta başka gol olmayınca Trexta Fevzipaşaspor karşılaşmadan 5-2 mağlup ayrıldı.

HAFTANIN SONUÇLARI
Kızılpınar Belediyespor 0 Sultanköy Belediyespor 3
Ahımehmet Gençlikspor 2 Yıldız Gençlikspor 1
Trexta Fevzipaşaspor 2 Saray Belediyespor 5
Kapaklıspor 4 Büyükyoncalıspor 2
banner287
Vakıflar Güvenspor (bay)

PUAN DURUMU
1.Sultanköy Belediyespor 34
2.Kapaklıspor 29
3.Saray Belediyespor 27
4.Kızılpınar Belediyespor 26
5.Ahımehmet Gençlikspor 21
6.Vakıflar Güvenspor 17
7.Trexta Fevzipaşaspor 12
8.Yıldız Gençlikspor 6
9.Büyükyoncalıspor 3

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2013, 08:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306