Pera Villa ÇTSO Bayan Voleybol Takımı’na sponsor oldu

Pera Villa Pastanesi 2012-2013 ile 2013-2014 sezonlarında Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı’na sponsor oldu. Pera Villa Pastanesi Mali İşler Müdürü Sadık Anagök, başarılı bir takıma sponsor olduklarını için mutlu olduklarını belirterek, Bayan Voleybol takımı oyuncularıyla gurur duyduklarını ifade etti.

Pera Villa ÇTSO Bayan Voleybol Takımı’na sponsor oldu
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Pera Villa Pastanesi 2012-2013 sezonu ile 2013-2014 sezonunda ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı’na resmi sponsoru oldu.
BAŞARILI BİR TAKIMA SPONSOR OLMAK GURUR VERİCİ
Önceki gün saat 14.00’da ÇTSO Lisesi’nde düzenlenen törende bayan voleybol takımına sponsor olduklarını ifade eden Pera Villa Pastanesi Mali İşler Müdürü Sadık Anagök, “Voleybolcularımız hem ilçemizi hem de bölgemizi en iyi şekilde temsil ediyorlar. Kendilerine sponsor olmak bizim için mutluluk verici bir durum olduğu kadar bu başarının yanında yer almakta bizler adına gurur verici bir durumdur. Voleybol takımına bu sezon ve önümüzdeki sezon olmak üzere sponsor olmaya karar verdik. İki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sponsorluk kapsamında oyuncuların forma reklamı ile enerji içeceklerini karşılayacağız” diye konuştu.
HER TÜRLÜ YARDIM OYUNCULARA AKTARILACAKTIR
banner287
ÇTSO Lisesi Okul Müdürü Mustafa Türk de kendilerine sponsor olan Pera Villa Pastanesi yönetimine teşekkür ederek, “Voleybol olarak Genç Takım, okul takımı ve bölgesel ligde mücadele eden 3 takımımız var. Genç kızlarda 8’de 8 yaptık ve okul öğrencilerinden kurulan takımımızda birincilik elde etti. Amacımız alt yapıdaki oyuncularımızı geliştirmek. Herkesin bildiği gibi sponsorluklar olmadan yürüyebilmek zor bir iştir. 20 tane lisanslı voleybol oyuncumuz var ve tüm ihtiyaçlarını tamamen kendimiz finanse ediyoruz. Sizlerin sayesinde artık daha da rahat edeceğiz ve bu desteğin herkes tarafından görülerek artmasını istiyoruz. Yapılacak her türlü yardım ve destek oyuncularımıza aktarılacaktır” dedi.
3’NCÜ LİGE ÇIKACAĞIZ
ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımlarının Antrenörü Kürşat Kayayurt ise, 3 kulvarda yollarına emin adımlarla devam ettiklerini belirterek, “Bölgesel ligde muhtemelen gruptan çıkarak terfi müsabakalarına gideceğiz. Şu anda bölgede favori takım olarak gösteriliyoruz ve 3’ncü Lig’e çıkacağımıza inanıyoruz. Bu anlamda tüm Çerkezköy halkından bizleri yalnız bırakmayarak maçlarımıza gelmelerini ve desteklerini esirgememelerini rica ediyoruz. Takımımıza sponsor olan Pera Villa Pastanesi yetkililerine de bu desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2013, 08:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306