Şampiyon bu hafta belli olacak

Tekirdağ 1. Amatör Ligi C grubunda son hafta karşılaşmaları bu hafta sonu oynanacak karşılaşmalar ile belli olacak.

Şampiyon bu hafta belli olacak

Çerkezköy Bakış - C grubunda şampiyonluk için 33 puana sahip iki takım mücadele ediyor. Ligin şampiyonunu belirleyecek karşılaşma ise 20 Ocak Pazar günü oynanacak olan karşılaşma ile belli olacak.

AHİMEHMET ŞANSLI

Ligin şampiyonluk adaylarından biri olan Ahimehmet Gençlikspor, 14. Haftada ligin sonuna gelinirken, ligden çekilmiş olan 1923 Çerkezköy Gençlikspor ile karşılaşacak. 1923i ligden çekildiği için Ahimehmet, hükmen 3 – 0 galip sayılacak ve puanını 36’ya yükseltecek. Haftayı boş geçecek olan Ahimehmet Gençlikspor için dezavantaj oluşturan tek durum ise ikili averajda Kızılpınarspor’un üstün durumda olması.

HEDEF: MUTLAK GALİBİYET

banner287
Gruptan çıkmayı garantileyen ve Ahimehmet ile aynı puana sahip olan Kızılpınarspor, şampiyonluğu da istiyor. Ahimehmet’in hükmen 3 – 0 galip sayılacağı haftada, Kızılpınarspor, ligin dişli ekiplerinden Çerkezgücüspor ile karşılaşacak. Kızılpınarspor ile Çerkezgücüspor arasında ligin ilk yarısında oynanan müsabaka Çerkezgücüspor’un üstünlüğü ile sonuçlanmıştı. İkili averaj ile Ahimehmet’ten üstün konumda bulunan Kızılpınarspor, Çerkezgücüspor karşısında puan kaybı yaşarsa ligi ikinci sırada tamamlayacak. Ligin şampiyonlukla tamamlamak isteyen Kızılpınarspor, mutlak galibiyet istiyor. Karşılaşma 20 Ocak Pazar günü saat 13.00’da Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi’nde oynanacak.

SAĞLIKSPOR’U AĞIRLAYACAK

Ligde 10 puanla 7. sırada yer alan Tekirdağ Marmaraspor, evinde Sağlıkspor’u ağırlayacak. Müsabaka 20 Ocak Pazar günü saat 15.00’da Saray Sahasında oynanacak.

KARTAL EVİNDE

Ligde 19 puanla 5. sırada bulunan Kapaklı Kartalspor, Ergene Kırkgöz Gençlikspor’u ağırlayacak. Müsabaka 20 Ocak Pazr günü saat 12.00’da Kapaklı Sahasında oynanacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510