Şampiyon Kapaklı’dan

Kapaklı Karaağaç Atatürk Ortaokulu, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Okul sporları kapsamında düzenlenen küçük erkekler futbol turnuvasında Tekirdağ il birincisi oldu.

Şampiyon Kapaklı’dan

Çerkezköy Bakış - Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, il birincisi olan öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

2 RAKİBİNİ DE MAĞLUP ETTİ

2018-2019 eğitim öğretim yılı futbol küçükler erkekler Tekirdağ il birincisi Kapaklı Atatürk Ortaokulu oldu. Final grubunda Saray Atatürk Ortaokulu ve 50. Yıl Ortaokulu takımları ile mücadele eden Karaağaç Ortaokulu takımı rakiplerini mağlup ederek şampiyonluğa uzandı. Karaağaç Ortaokulu takımı Çerkezköy 29 Ekim Spor Kompleksi’nde oynanan ilk maçta Saray Atatürk Ortaokulu takımını 2-1 mağlup etti. Ardından13 Kasım Sahası’nda oynanan maçta ise 50. Yıl Ortaokulu, Saray Atatürk Ortaokulu takımını 3-1 yendi.

İL BİRİNCİSİ OLDU

Karaağaç Atatürk Ortaokulu ile 50. Yıl Ortaokulu takımları arasındaki final maçı 13 Kasım Sahası’nda oynandı. Karşılıklı gollerin atıldığı mücadeleyi 3-2 kazanan Karaağaç Atatürk Ortaokulu il birincisi oldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 15:20

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510