Serhat kentinden Dadaşlar'a "Canısı" jesti

Ziraat Türkiye Kupası maçı için Edirne'ye gelen Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımı Erzurumlu sanatçı İbrahim Erkal'ın "Canısı" şarkısıyla karşılandı.

Serhat kentinden Dadaşlar'a "Canısı" jesti

Çerkezköy Bakış - Büyükşehir Belediye Erzurumsporlu futbolcu ve teknik heyet, 25 Kasım Stadyumu'na geldiklerinde stat hoparlörlerden merhum Erzurumlu sanatçı İbrahim Erkal'ın "Canısı" şarkısı çalmaya başladı.

TEŞEKKÜR EDEREK SEVİNÇLERİNİ PAYLAŞTI

Konuk ekip, ev sahibi takım yöneticilerin jestine alkışlayarak teşekkür etti. Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner, Edirne'nin ev sahipliğiyle ünlü bir şehir olduğunu söyledi. Anadolu'nun bir ucundan bir ucuna gelen Dadaşlar'a iyi bir ev sahipliği sergilemek üzere bir jest yapmak istediklerini ifade eden Üner, "Şehrimize hoş geldiler. Onları 'Canısı' ile karşıladık. Bu jestle onlara hemşehrileri herkesin sevdiği İbrahim Erkal'ın şarkılarıyla 'hoş geldiniz' dedik. İyi bir maç olmasını diliyorum. Bu jestimize konuk ekip teşekkür ederek sevinçlerini paylaştı. Edirne'de yaşayan Erzurumlu arkadaşlarımız arayıp bizi tebrik etti." dedi. 
 

banner287
BB ERZURUMSPOR ÜST TURA YÜKSELDİ

Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur müsabakasında karşı karşıya gelen Edirne Belediyesi Edirnespor ve Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor maçının normal süresi 1-1 eşitlikle sona erdi. Uzatmalarda 4-3'lük skorla Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor maçı kazandı ve bir üst tura yükseldi. 
AA

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510