Sevinçlerini Üzgün ile paylaştılar

Serbest Dalış Havuz Türkiye Şampiyonasında madalya kazanan sporcular, sevinçlerini Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün ile paylaştı.

Sevinçlerini Üzgün ile paylaştılar

Çerkezköy Bakış - 11 - 14 Nisan 2019 tarihleri arasında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonunun faaliyet programında yer alan “Serbest Dalış Havuz Türkiye Şampiyonası” Çanakkale’de düzenlendi. Gençler ve Büyükler kategorisinde düzenlenen yarışmada genç kategoride yarışan Tekirdağlı sporcular aldıkları takım puanı ile büyüklerde ve bayanlarda Türkiye 2’inciliği, Erkeklerde Türkiye 3’üncülüğü kupalarını aldı.
Tek nefes ile yapılan yarışmalarda Ahmet Barış Kahraman, nefes tutma branşında 5 dakika 18 saniye nefes tutarak, Cemre Arslan ve Sude Fidan 4 dakika 5 saniye ile gençler Türkiye rekoru kırarak birincilik aldılar. Tek nefes ile paletsiz dipten gitmede Sude Fidan, Gençler Türkiye rekoru kırdı. Diğer branşlarda da Atakan Karaman ve Kemal Ata hem gençlerde hem de büyüklerde birçok kez birincilik aldı. 14 genç sporcu ile katılım sağlanan Türkiye Şampiyonasında gençlerde en çok madalya alan takım Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü.
Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yarışmaya katılan ve dereceye giren sporcuları  ve ayrıca sporcular üzerinde büyük emeği olan Milli sporcu olan Su Altı Dalış Antrenörü Sertan Aydın’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510