Sultanköy 2.Amatör’e fazla geldi

İlçe temsilcimiz Karaağaç Gençlikspor’un mücadele verdiği 2.Amatör Küme B Grubu’nda mücadele veren şampiyon Sultanköy Belediyespor çıktığı 15 karşılaşmada 103 gol buldu. Maç başına 6.8 gol ortalaması ile oynanan Sultanköy Belediyespor kalesinde ise sadece 7 gördü.

Sultanköy 2.Amatör’e fazla geldi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Karaağaç Gençlikspor’un da mücadele verdiği 2.Amatör Küme B Grubu’nda Sultanköy Belediyespor çıktığı 15 karşılaşmanın 15’inden de galibiyetle ayrıldı.
SULTANKÖY İLK DÖRT MAÇ KALESİNDE GOL GÖRMEDİ
Sezona mutlak şampiyonluk parolası ile çıkan Sultanköy Belediyespor çıktığı 15 karşılaşmada rakip fileleri 103 kez havalandırırken kalesinde ise sadece 7 gol gördü. Sultanköy Belediyespor sezonun ilk hafta karşılaşmasında Barbarosspor’u 6-0, üçüncü hafta Yıldız Gençlikspor’u 3-0, ligin dördüncü haftasında Küçükyoncalıspor’u 8-0, beşinci hafta karşılaşmasında ise Paşaalanspor’u 11-0 mağlup etti. Üçüncü haftayı maç yapmadan bay geçen Sultanköy Belediyespor, attığı 28 gole karşılık kalesinde gol görmeyen Sultanköy Belediyespor kalesinde ise gol görmedi.
İLK DEVREYE 54 GOL SIĞDIRDI
Sultanköy Belediyespor altıncı hafta karşılaşmasında Aşağısevindiklispor’u 6-1 mağlup ederken, bir sonraki hafta karşılaşmasında Yeniçiftlik Belediyespor’u 2-1’le geçti. Sekizinci hafta karşılaşmasında Çukuryurtspor karşısından 7-1’le sonuca giden Sultanköy Belediyespor ilk devrenin son hafta karşılaşmasında Karaağaç Gençlikspor ile karşı karşıya geldi. Karaağaç Sahası’nda oynanan karşılaşmada baştan sona üstün bir oyun sergileyen Sultanköy Belediyespor karşılaşmadan 11-1’lik üstünlükle ayrıldı. İlk devrede çıktığın 8 karşılaşmanın tamamından üstünlükle ayrılan Sultanköy Belediyespor attığı 54 gole karşı kalesinde sadece 4 gol gördü.
İKİNCİ DEVREDE DE ETKİLİ OLDU
Sultanköy Belediyespor başarılı grafiğini ligin ikinci devresinde de sürdürdü. Ligin ilk devresinde 6-1 mağlup ettiği Barbarosspor’u rövanş maçında da 6-1 mağlup etti. Sultanköy Belediyespor, 11.hafta karşılaşmasında Yıldız Gençlikspor’u 3-1, 13.hafta karşılaşmasında Küçükyoncalıspor’u 6-1, 14.hafta karşılaşmasında Paşaalanspor’u 11-0 mağlup etti. Sultanköy Belediyespor 15.hafta karşılaşmasında Aşağısevindiklispor’u 6-0, 16.hafta karşılaşmasında Yeniçiftlik Belediyespor’u 12-0 mağlup ederken, geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmada ise Çukuryurtspor’u 5-0 mağlup etti. Sultanköy Belediyespor çıktığı 15 karşılaşmanın tamamından galibiyetle ayrılırken attığı 103 gole karşılık kalesinde 7 gol gördü. Sultanköy Belediyespor maç başına 6.8 gol ortalaması ile oynadı. Sultanköy Belediyespor önümüzdeki sezon 1.Amatör Küme’de mücadele verecek.
KARAAĞAÇ GENÇLİK 15 MAÇIN İKİSİNİ KAZANDI
İlçe temsilcimiz Karaağaç Gençlikspor ise ligin alt sıralarında mücadele veriyor. Karaağaç Gençlikspor 15 karşılaşmanın ikisinden galibiyetle ayrılırken, 3 karşılaşmadan beraberlikle ayrıldı. Karaağaç Gençlikspor 10 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. Karaağaç Gençlikspor 15 karşılaşmada rakip fileleri 20 kez havalandırırken kalesinde ise 54 gol gördü.
KARAAĞAÇ GENÇLİK İLK DEVRE 1 GALİBİYET ELDE ETTİ
Karaağaç Gençlikspor ilk hafta karşılaşmasında Küçükyoncalıspor ile 1-1 berabere kalırken, ikinci hafta karşılaşmasında Paşaalanspor’u 4-0 mağlup etti. Aşağısevindiklispor deplasmanından 3-0 mağlup ayrılan Karaağaç Gençlikspor 4.hafta karşılaşmasında Yeniçiftlik Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı. Çukuryurtspor’a 4-2 mağlup olan Karaağaç Gençlikspor Barbarosspor’a 2-1, Yıldız Gençlikspor’a 4-1 ilk devrenin son hafta karşılaşmasında ise Sultanköy Belediyespor’a 11-1 mağlup oldu.
İKİNCİ DEVRE TEK PUAN ALDI
Karaağaç Gençlikspor ikinci devrenin ilk hafta karşılaşmasında Küçükyoncalıspor ile 2-2 berabere kaldı. Ardından Paşaalanspor’a 4-0 yenilen Karaağaç Gençlikspor, Aşağısevindiklispor’a 2-1, Yeniçiftlik Belediyespor’a 7-i, Çukuryurtspor’a 5-1 Barbarosspor’a 9-0, Yıldız Gençlikspor’a ise 3-0 hükmen mağlup oldu.Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510