Süper Amatör’de yeni hafta

Tekirdağ Süper Amatör Liginde 3. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Süper Amatör’de yeni hafta

Çerkezköy Bakış - İlk iki haftanı geride kalan Süper Amatör Liginde 3. hafta karşılaşmaları oynanacak. Ligde 6 puanı bulunan ve averaj ile lider konumda yer alan Kapaklıspor, normal şartlar altında bu hafta Çerkezköy Doğanspor’a konuk olacaktı. Fakat Çerkezköy Doğanspor, ligden ihraç edildiği için karşılaşma oynanmayacak ve Kapaklıspor hükmen 3 – 0galip sayılacak.

SİTE, MURATLI’YI AĞIRLAYACAK

Ligde henüz puanla tanışamayan Kapaklı Sitespor, evinde Muratlı Belediyespor’u ağırlayacak. İlk haftayı mağlup kapatan ve eksikleri de bulunan Sitespor, Muratlı karşısında 3 puan arayacak. Muratlı Belediyespor ise ilk iki haftayı galibiyetle kapattı. Sağlamtaş ve Çorlu Kültür’ü mağlup eden Muratlı 6 puanla 3. Sırada yer alıyor. Karşılaşma 14 Ekim Pazar günü, saat 14.00’da, Kapaklı Sahasında oynanacak.

SARAY, YONCALI İLE KARŞILAŞACAK

Ligin yeni takımı Büyük Yoncalıspor, Saray Belediyespor’u ağırlayacak. Yoncalı, geçtiğimiz hafta Kapaklıspor’a mağlup olmuştu. Saray ise Siteyi mağlup etmişti. Üç puanlı iki takımın karşılaşması 14 Ekim Pazar günü saat 13.00’da Saray Sahasında oynanacak.

BİRİ İÇERDE BİRİ DIŞARDA

Ligde 6 puan ve averajla 2. sırada yer alan Ergenegücü Ulaşspor, 3 puanlı takımlardan olan Çorlu Kültürspor’a konuk olacak. Müsabaka 14 Ekim Pazar günü saat 14.00’da Çorlu Belediye Şehir Stadında oynanacak.
Bir diğer Çorlu takımı, Çorluspor ise 100. Yılspor deplasmanına konuk olacak. Karşılaşma 14 Ekim Pazar günü saat 14.00’da 13 Kasım Sahasında oynanacak.

banner287

1461, SAĞLAMTAŞ DEPLASMANINDA

Ligde henüz puanla tanışamayan üç takımda ikisi olan Sağlamtaşspor ile 1461 Karadenizspor karşı karşıya gelecek. Karşılaşma 14 Ekim Pazar günü saat 15.00’da Malkara 14 Kasım Stadında oynanacak.

MALKARA DEPLASMANDA

Malkara 14 Kasımspor, Marmara Ereğlisi Belediyespor’a konuk olacak. Müsabaka 14 Ekim Pazar günü saat 14.00’da Marmara Ereğlisi Sahasında oynanacak.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306