Yaz Spor Okulları Pazartesi günü başlıyor

Çerkezköy Belediyesi 2019 Yılı Yaz Spor Okulu açılış töreni 29 Ekim Spor Kompleksi’nde Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Bu yıl 17 branşta düzenlenecek olan Yaz Spor Okuluna toplam 1600 öğrenci kayıt yaptırırken, kurslarımızın ilk dönemi 1-19 Temmuz tarihleri arasında, ikinci dönemi ise 22 Temmuz – 9 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Yaz Spor Okulları Pazartesi günü başlıyor

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesinin iki dönem halinde düzenlediği Yaz Spor Okulu’nda eğitimler 1 Temmuz Pazartesi günü başlayacak. Toplam 17 branşta düzenlenen Yaz Spor Okuluna bu yıl toplam 1600 öğrenci kayıt yaptırdı.
İlk dönemi 1 Temmuz Pazartesi günü başlayıp 19 Temmuz Cuma günü sona erecek olan Yaz Spor Okullarında konusunda uzman eğitmenlerin eğitim vereceğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, Yaz Okulları'nın öğrenciler için faydalı olacağına inandığını ifade ederek, "Bu yıl toplam 17 branşta düzenlediğimiz Yaz Spor Okulumuzda eğitimler Pazartesi günü itibariyle başlayacak. Kurslarımıza katılan öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı ve uğurlu olsun. Bu yıl düzenlediğimiz Yaz Spor Okulumuza toplam 1600 öğrencimiz kayıt yaptırdı. İlk dönemi 19 Temmuz’da sona erecek olan Yaz Spor Okulumuzun, ikinci dönemi 22 Temmuz’da başlayacak olup, 9 Ağustos Cuma günü sona erecek” dedi.

banner287
ÖĞRENCİLER SERVİSLER İLE GETİRİLİP, GÖTÜRÜLECEK

Yaz Spor Okulu’na katılan öğrencilerin kursların verildiği alana servisler ile götürülüp, getirileceğini ve kurs kıyafetlerinin dağıtıldığını belirten  Başkan Akay, “Yaz Spor Okullarında Voleybol, Futbol, İşaret Dili, Basketbol, Judo, Masa Tenisi, Halk Oyunu, Çocuk Korosu, Bilgisayar (Yalnızca Kızılpınar’da), Taekwondo, Geleneksel Çocuk Oyunları (4-6 Yaş Arası), Kort Tenis, İngilizce, Satranç, Okçuluk, Bağlama ve Gitar Kursları verilecek.  Okçuluk kursu 1. Dönem ortaokul (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar), ikinci dönem ise lise (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) için açılacak. Bilgisayar kursu dışındaki tüm kursların eğitimleri ilçe merkezimizde (29 Ekim Spor Kompleksi, Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim ve Kültür Sanat Merkezi); Bilgisayar Kursumuz ise Kızılpınar Kültür ve Sanat Merkezi’nde verilecek” diye konuştu.
 Çerkezköy Belediyesi 2019 Yılı Yaz Spor Okulu Kurslarına çocuklarını kayıt ettiren velilere ve kurslarda görev alacak olan eğitmenlere teşekkür ederek konuşmasını sonlandıran Başkan Akay konuşmasının ardından öğrencilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Konuşmasının ardından öğrenciler Zumba ekibi ve Akay eğlenceli anlar yaşadı. Program sonunda öğrencilere kurs kıyafetleri dağıtıldı.  

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökdeniz pank
Gökdeniz pank - 2 ay Önce

Servisler paralımı

Gökdeniz pank
Gökdeniz pank - 2 ay Önce

Servisler paralımı

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510