Streetball Turnuvası'nın kazananları belli oldu

Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen Streetball Turnuvası, birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu. 52 takımın katılımıyla yapılan turnuvada dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Streetball Turnuvası'nın kazananları belli oldu

Çerkezköy Bakış- Bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sanat Festivali, 28 Ağustos Cumartesi günü Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünce yapılan Streetball Turnuvası ile başladı. Küçük Kadınlar, Küçük Erkekler, Yıldız Erkekler, Genç Erkekler ve Büyük Erkekler olmak üzere 5 kategoride gerçekleştirilen Streetball Turnuvası’na toplam 52 takım katıldı.

Turnuva 3 gün sürerken; kategorilerinde dereceye giren takımlara ödülleri Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, Belediye Meclis Üyesi Gökay Keleşoğlu ve Basketbol İl Temsilcisi Mehmet Özaltındiş tarafından takdim edildi.
Çerkezköy Belediyesi Streetball Turnuvası’nda Küçük Kadınlar kategorisinde Potanın Arıları 1’inci olurken; Wıxınlar 2’nci oldu. Küçük Erkekler kategorisinde ise 1’inci Çorlu Gençlerbirliği B Takımı, 2’nci ise Çorlu Gençlerbirliği A Takımı oldu.
Yıldız Erkekler kategorisinde 1’inci Kara Ambar Kamyoncular Derneği, 2’nci ise Haddini Bilbao olurken; Genç Erkekler kategorisinde ise Naturel 41 1’inci, Özel Seri 2’nci oldu. Büyük Erkekler kategorisinde ise Best Güvenlik 1’inci, Karadelik ise 2’nci oldu.    
30 Ağustos Pazartesi günü sona eren turnuvada görev alan hakemler Şaban Akgün, Can Yanar, Ali Salih İnci, Gürhan Soysal ve Hakan Çiftçi’ye de Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.