Su borusu patladı

Saray'da su ihtiyacını karşılayan 630 mm çaplı 'İçme Suyu Ana İsale Hattı' üzerindeki borunun patlaması nedeniyle meydana gelen su kesintisi, ekiplerin aralıksız çalışması sonucu giderildi.

Su borusu patladı

Çerkezköy Bakış - Saray ilçesinin Güneşkaya Su Terfi Merkezinin yakınlarında meydana gelen arızaya anında müdahale eden TESKİ ekipleri, onarım çalışmalarını saat 08.00 itibari ile tamamladı ve ilçeye su verildi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da Güneşkaya Su Terfi Merkezi ve arızanın oluştuğu noktaya giderek buradaki onarım çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmaları koordine eden TESKİ Genel Müdür Yardımcısı Fatih Başaran’dan arızanın durumu ve çalışmaların gidişatı ile ilgili bilgi alan Başkan Kadir Albayrak, “Bugün güzel İlçemiz Saray’da içme suyu ihtiyacını karşılayan isale hattında büyük ve önemli bir arıza meydana gelmiştir. TESKİ ekiplerimiz gece 23.00’dan itibaren arızaya müdahale ederek gerekli çalışmaları yapmışlardır. Arızanın kısa süre içinde giderilmesinde emeği geçen tüm ekibimize teşekkür ediyorum”dedi. 

Yorumlar 1
Ufuk 06 Ocak 2020 21:47

Giderildi de ne oldu hală su verilmedi 1 gun gecti susuz kaldık turkiyenin en pahali suyunu kullaniyoruz alt yapi yok arizaya mudahale cok yavaş sistem tamamen bozuk sinifta kaldilar bes para etmez belediyecilik anlayisi hicbirseye yaramiyorlar bulunduklari yeri hak.etmiyorlar