“Çağdaş bir şehir için ortaklaşa proje”

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. H. Aysel Çelikel ve Genel Başkan Yardımcısı L. Nihal Kızıl, Ekrem Eşkinat’ ı makamında ziyaret etti.

“Çağdaş bir şehir için ortaklaşa proje”
Çerkezköy Bakış - Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. H. Aysel Çelikel ve Genel Başkan Yardımcısı L. Nihal Kızıl, Ekrem Eşkinat’ ı makamında ziyaret etti.
EŞKİNAT’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Tekirdağ şubesinin 20. Yılı nedeniyle düzenlenen yemeğe katılan Çelikel, Süleymanpaşa Belediyesi tarihi binaya gelerek Ekrem Eşkinatı makamında ziyaret etti.  Çağdaş bir şehir olmayı ilke edindiklerinin altını çizen Başkan Eşkinat, “ Belediye meclisimizin yarısı kadın yarısı erkek. Bizim insan eşitliğinden yana bir duruşumuz var ve bu duruşu değiştirmeden yolumuza devam edeceğiz. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğiyle ortaklaşa bir projemiz olacak. Bu projenin bizi daha çağdaş günlere götüreceğine inanıyorum. Süleymanpaşa’yı aydınlık yarınlara taşımak için elimizden ne geliyorsa yaptık yapmaya da devam edeceğiz” sözlerini söyleyerek Aysel Çelikel’e ve Nihal Kızıl’aziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 16:44

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510