Survivor finalistleri kimler oldu sorusu yanıt bulmaya devam ediyor. Final haftasına giren ve heyecanı her geçen saniye daha fazla artan Survivor All Star'ın 11 Haziran tarihli 140. son bölümünde; Nefise, Ogeday, Seda ve Atakan zorlu parkurda karşı karşıya geldi. İstanbul'daki final koltuğu için mücadele veren yarışmacılardan Seda ve Atakan elenirken, finalde Ogeday ve Nefise'nin karşılaşması kazananı belirledi. Atışlarda rakibini mağlup eden bir isim Survivor All Star'da 2. finalist oldu. Önceki gün oynanan oyunun ilk gününde Batuhan finalist olmayı başarmıştı. Öte yandan yarışmacılar 'Sevdiklerinize Sorduk' oyununda da stres attı. Peki, dün akşam Survivor 2. finalisti kim oldu? Survivor All Star kim kazandı? İşte, 11 Haziran Survivor 2. finalisti ve yeni bölüm fragmanı...

Survivor All Star 2. Finalist ve Oyunu Kazanan İsim

Survivor All Star 2. finalist ve oyunu kazanan isim 11 Haziran Salı akşamı netlik kazandı. Tv8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Survivor'da final oyunları ikinci gününde de devam etti. Batuhan'dan sonra ikinci finalistin belli olacağı final mücadelesinde yarışmacıların tümü zorlu parkurda karşı karşıya geldi. Nefes kesen karşılaşmada Seda ve Atakan elenirken, Ogeday ve Nefise'nin karşılaşması ekranlara damga vurdu. Heyecan dolu karşılaşmada rakibi Ogeday'ı mağlup eden Nefise kolyeyi elde ederek 2. finalist oldu. Peki, Survivor kim kazandı? Survivor 2. finalisti kim oldu? İşte, son bölümde yaşananlar...

25 dekarlık buğday tarlası yandı 25 dekarlık buğday tarlası yandı

Survivor Final Oyununu İlk Turda Kimler Elendi?

Perşembe akşamı yapılacak olan büyük final öncesi son final oyunu dün gece oynandı. Sunucu Murat Ceylan, final oyununda yarışmacılara 7'şer can verildiğini söyledi. Kurala göre birbirleriyle mücadele eden yarışmacılardan kazanan canını korurken mağlup olan da can kaybedecek. Sıfır olan ise oyunun dışında kalacak. Kura çekimi sonrası oyun Ogeday-Seda eşleşmesiyle başladı.

Güç, denge ve hızın önemli olduğu oyunda ilk etapta Atakan elendi. İkinci karşılaşmada ise elenen yarışmacı Seda oldu. Tüm rakiplerini eleyen Nefise ve Ogeday ise finale kaldı. Atışların belirleyici olduğu Nefise ve Ogeday karşılaşmasında nefesler tutuldu. Son etapta Nefise aldığı son sayı ile Ogeday'ı mağlup etti. Bu sonuçla Survivor All Star'da ikinci finalist Nefise oldu. Önceki gün ilk finalist Batuhan olmuştu. Böylece Survivor All Star'da İstanbul biletini alan finalistler Batuhan ve Nefise olarak belirlendi.

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Öte yandan Survivor final oyunlarından önce yarışmacılar 'Sevdiklerinize Sorduk' oyununda stres attı. Sunucu Murat Ceylan kazanana ise ev verileceğini söyledi. Oyunca yarışmacıların sevdiklerine sorular yöneltildi ve yarışmacılar bu cevapları tahmin etmeye çalıştı. Eğlenceli anların yaşandığı oyunda 10 sorunun 7'sine doğru cevap veren Seda kazanarak ödülü elde etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ