Survivor All Star 2024'te heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden zorlu parkurlarda kıyasıya mücadele eden yarışmacılar, adada kalma savaşı veriyor. Her hafta bir isim hayallerine veda ederken, 7 Mayıs 2024 Salı günü yayınlanacak bölümde haftanın son dokunulmazlık oyunu ve eleme adayı belirleniyor. Kırmızı takım ve mavi takım arasında yaşanacak nefes kesen mücadele sonucunda bir yarışmacı daha adaya ve büyük ödüle veda edecek. Peki, bu hafta Survivor'da neler yaşandı, son eleme adayları kimler ve dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? İşte merak edilen tüm detaylar...

Survivor All Star'da Eleme Heyecanı!

Survivor All Star'da her hafta olduğu gibi bu hafta da eleme heyecanı yaşanıyor. Üç yarışmacının şimdiden eleme potasına girdiği adada, haftanın son dokunulmazlık oyunu ile birlikte dördüncü ve son eleme adayı da belli olacak. Kaybeden takım ada konseyine giderek kendi arasında oylama yapacak ve bir kişiyi daha eleme potasına gönderecek. Ardından eleme adayları bireysel dokunulmazlık için kıyasıya mücadele edecek.

Haftanın Eleme Adayları Kimler?

Survivor All Star'da bu hafta eleme potasına giren ilk isim mavi takımdan Yunus Emre oldu. Ardından, ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden mavi takım ada konseyinde oylama yaparak Batuhan'ı eleme adayı olarak belirledi. Haftanın üçüncü eleme adayı ise kırmızı takımdan Sercan Yıldırım oldu.

Survivor'da Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

7 Mayıs 2024 Salı günü yayınlanacak olan Survivor All Star'da haftanın son dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Kırmızı takım ve mavi takım, kıyasıya bir mücadeleye girecek ve kazanan takım hem dokunulmazlığı elde edecek hem de eleme potasından uzak kalacak. Kaybeden takım ise ada konseyine giderek haftanın dördüncü ve son eleme adayını belirleyecek.

Mavi Takıma Transferler Etkili Olacak mı?

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan takım değişiklikleri, Survivor All Star'da dengeleri değiştirdi. Mavi takıma katılan Yunus Emre ve Merve Aydın'ın takıma nasıl bir katkı sağlayacağı ve performansları merak konusu. Yeni transferler ile birlikte mavi takımın performansında bir yükseliş gözlemlenip gözlemlenmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Mücevher mağazasından hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı Mücevher mağazasından hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

Survivor'da Nefes Kesan Mücadele Devam Ediyor!

Zorlu parkurlar, açlık, uykusuzluk ve özlem gibi zorluklara göğüs geren yarışmacılar, büyük ödülü kazanmak ve Survivor All Star 2024 şampiyonu olmak için kıyasıya mücadele ediyor. Her hafta bir ismin hayallerine veda ettiği adada, gerilim ve heyecan dorukta. Bakalım haftanın son dokunulmazlık oyununu kim kazanacak ve ada konseyinde hangi isim eleme potasına girecek? Survivor All Star'da yaşanacak tüm gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın!

Kaynak: HABER MERKEZİ