Manisalılardan Başkan Zeyrek'e teşekkür Manisalılardan Başkan Zeyrek'e teşekkür

Survivor All Star 2024'te heyecan dolu bir eleme gecesi daha geride kaldı. Haftanın eleme adayları Yunus Emre, Batuhan, Sercan ve Furkan kıyasıya mücadele etti. Nefes kesen düellolar sonunda adaya veda eden isim Furkan Kızılay oldu.

Gergin Bekleyiş ve İlk Tur Düelloları

Survivor All Star'da bu hafta eleme potasına giren Yunus Emre, Batuhan, Sercan ve Furkan, adada kalabilmek için tüm hünerlerini sergiledi. İlk turda Yunus Emre ve Sercan, Batuhan ve Furkan eşleşmesi gerçekleşti. Atış oyunlarını seçme hakkı Furkan ve Yunus Emre'ye verildi.

Furkan, Batuhan ile olan düellosunda finalde kum torbası ve çubuk atışını seçti. İkili arasında kıran kırana geçen mücadeleyi 5-1'lik skorla Batuhan kazandı ve adaylıktan kurtuldu. Yunus Emre ise Sercan ile olan düellosunda halka ile labut devirme ve halkayı çubuğa geçirme atışlarını seçti. Bu zorlu mücadeleden 5-4'lük skorla galip ayrılan Sercan, adaylığını sildirmeyi başardı. İlk turda adaylıktan kurtulan Sercan ve Batuhan, kuzu tandır, pilav ve probiyotik yoğurt ödülünün de sahibi oldu.

Final Turunda Nefesler Tutuldu: Survivor'a Veda Eden İsim Furkan Kızılay

Eleme gecesinin final turunda Yunus Emre ve Furkan, adada kalabilmek için son bir mücadeleye çıktı. Atışları belirleme hakkı Yunus Emre'ye verildi ve ilk turdaki gibi halka atışları seçildi. Her iki yarışmacı da büyük bir azimle mücadele etti. Ancak, zorlu mücadelenin sonunda 5-1'lik skorla galip gelen Yunus Emre, adada kalmaya hak kazandı. Böylece, Furkan Kızılay Survivor All Star 2024'e veda eden isim oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ