Çerkezköy’de faaliyet gösteren Yıldız İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Yıldız, 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili bir mesaj yayımladı.

İşçi ve emekçilerin ülkenin büyümesinde büyük pay sahibi olduğunu vurgulayan Yıldız, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Çerkezköy’ün yeni eğitim yuvalarında inşaat çalışmaları sürüyor Çerkezköy’ün yeni eğitim yuvalarında inşaat çalışmaları sürüyor

“1 Mayıs işçilerin, emekçilerin birlik ve dayanışmasının ne kadar önemli olduğunu vurgulayan en özel kazanımlardan biridir. 1 Mayıs demokrasi ve güvenli bir geleceğin sembolüdür. İnsana insan olarak değer verip, emeğe ve alın terine fazlasıyla saygı duymalıyız. Ülkemizin çalışma hayatına yön veren işçilerin emeğinin karşılığını vermek, çalışma hayatlarında kolaylık sağlamak hepimizin sorumluluğudur. Bizler için, alın teri ve işçilerin emeği en yüce değerlerden birisidir. Milletimizin geleceğe refahla bakabilmesi için alın teri döken emekçilerimizin; maden ocaklarından atölyelere, tarlalardan fabrikalara uzanan fedakârlık öykülerini Ülkemizin kalkınması için bir alt yapı olarak görmekte ve bu doğrultuda adımlar atmaktayız. Şüphesiz bu öyküleri ilmek ilmek işleyen İlimizin emek kahramanları da yarınlarımızın inşası için gerekli olan inanç ve azmi en büyük ölçüde göstermektedir. Ülkemizin büyümesi, ilerlemesi ve hedeflerine ulaşmasında önemli pay sahibi olan işçi kardeşlerimizin, tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan, demokratik ve barışçı yollarla hak aramanın simgesi olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.”

Muhabir: Burak Dalkıran