Kanal D'nin yeni dizisi Taş Kağıt Makas, sürükleyici hikayesi ve güçlü karakterleri ile ekranlara damga vurmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen dizi, adalet ve doğruluk ekseninde şekillenen cesur hikayesi ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Darbettiği doktora tehditten yargılanan sanığa tahliye Darbettiği doktora tehditten yargılanan sanığa tahliye

Kanal D'nin merakla beklenen yeni yapımı Taş Kağıt Makas, ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Orijinal konusu ve kıvrak senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin, alanında usta isimlerden oluşan oyuncu kadrosu da izleyicinin ilgisini çekmeye aday.

Taş Kağıt Makas Alev Kimdir?

Dizi içerisinde en çok merak uyandıran karakterlerden biri de Alev. Alev; adalet, doğruluk ve cesaret değerlerini benimsemiş, zeki ve kararlı bir hukuk öğrencisi olarak karşımıza çıkıyor. Umut ile beklenmedik bir anda belediye otobüsünde tanışan Alev, bu özel bağın etrafında gelişen olaylar silsilesinde adalet arayışının en büyük destekçisi oluyor. Zaman içinde karşılaştığı zorluklara rağmen yılmayan Alev, profesyonel yaşamında önemli başarılar elde ederek güçlü ve bağımsız bir avukata dönüşüyor.

Serra Arıtürk Kimdir?

Serra Arıtürk, 22 Haziran 1998 İstanbul doğumlu bir sanatçı. Müzikal eğitiminde önemli bir yere sahip olan Hüsrev İsfendiyaroğlu'ndan gitar dersleri alarak yeteneğini geliştiren Arıtürk, şarkı söylemeye başlamasının ardından Boğaziçi Caz Korosu'nda yer alarak adını duyurmaya başladı. Lise eğitimini Özel Denizatı Anadolu Lisesi'nde tamamlayan sanatçı, daha sonra Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi'ne adım attı. 2019'da "Kendimi Bilmeden" isimli şarkısı ile müzik dünyasına sağlam bir giriş yapan Arıtürk, Amy Winehouse'a olan hayranlığı ile de biliniyor. 2021 yılında Kanal D'de yayınlanan Aşkın Tarifi adlı dizide başrol oyuncusu olarak kariyerine yeni bir boyut kazandırdı.

Editör: Haber Merkezi