Kanal D'nin yeni gözdesi Taş Kağıt Makas, sıra dışı konusu ve usta oyuncu kadrosu ile izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Dizideki en ilgi çekici karakterlerden biri olan Fecir ve onu canlandıran Burak Yörük hakkında merak edilenler.

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Taş Kağıt Makas, ilk bölümüyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizi, benzersiz konusu ve kendine has sürükleyici hikayesiyle olduğu kadar, alanında usta isimleri bir araya getiren oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Özellikle Fecir karakteri, izleyicilerin en çok merak ettiği ve üzerinde durduğu figürlerden biri haline geldi.

Arızalanan otobüs trafik yoğunluğuna neden oldu Arızalanan otobüs trafik yoğunluğuna neden oldu

Taş Kağıt Makas Fecir Kimdir?

Karşımıza çıktığında ilk bakışta güçlü, alımlı ve karizmatik bir karakter olarak dikkat çeken Fecir, aslında içsel çatışmalarla dolu, kibirli, maço ve öfke kontrol problemi yaşayan bir sosyopat. Duygusal anlamda sınırları zorlayan ve travmatik bir geçmişin izlerini taşıyan Fecir, babasının ağır feodal görüşlerinin getirdiği yükümlülüklerle büyütülerek Emirkıran Grup'un başkanı olmaya hazırlanmıştır. Ancak duygusal zaaflarını gizlemeye çalışırken, dinlediği şarkılarla bunu zaman zaman ele verir. Bir sosyal medya platformu üzerinde karşılaştığı ve sesine hayran kaldığı Büşra ile yollarının kesişmesi, tüm karakterlerin kaderini etkileyecek bir dönüm noktası olacaktır.

Burak Yörük Kimdir?

Burak Yörük, 26 Mayıs 1995 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Arnavut kökenli bir ailenin çocuğu olan Yörük, Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuş ve oyunculuk kariyerine henüz altı yaşındayken adım atmıştır. "Sırlar Dünyası", "Biz Boşanıyoruz", "Şeytan", "20 Dakika", "Ben Onu Çok Sevdim" ve "Dayan Yüreğim" gibi dizilerde rol alarak tecrübesini artıran Yörük, "Perde" ve "Dede Korkut - Salur Kazan" filmleriyle sinema sektöründe de kendini göstermiştir. Ancak asıl çıkışını "4N1K" filminde ve "4N1K İlk Aşk" dizisindeki Barış Ozansoy karakteri ile yapmıştır. Yörük, daha sonra "4N1K 2" filminde ve "4N1K Yeni Başlangıçlar" dizisinde de aynı karakteri canlandırarak popülerliğini pekiştirmiştir. Sonrasında "Baraj", "Aşk Mantık İntikam" ve "Seversin" dizilerindeki rolleriyle ekranlara damga vurmuştur.

Editör: Haber Merkezi