Yeni dizi Taş Kağıt Makas, sıra dışı konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle Ozan Güven'in canlandırdığı Harun karakteri, diziye dair merakı artırıyor.

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Taş Kağıt Makas, benzersiz konusu ve akıcı senaryosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Dizinin en çok merak edilen yönlerinden biri, uzun bir aradan sonra ekranlara dönen yetenekli oyuncu Ozan Güven tarafından hayat verilen Harun karakteri.

Lüleburgaz'da köpek dövüştüren 34 şüpheli yakalandı Lüleburgaz'da köpek dövüştüren 34 şüpheli yakalandı

Taş Kağıt Makas Harun Kimdir?

Harun, zekası ve karizmasıyla ön plana çıkan, ancak karanlık bir geçmişe sahip bir avukattır. Cesur, hırslı ve amacına ulaşmak için her yolu deneyebilecek kadar kararlı bir karakterdir. Suç dünyasıyla iç içe olan ilişkileri onu her daim tehlike dolu bir yolculuğa sürüklerken; uyum yeteneği ve renkli kişiliğiyle her ortamda dikkat çeker. Başarılı bir kariyere sahip olmasının yanı sıra, lüks yaşantısı ve sosyal becerileriyle de göz dolduran Harun, bir dava vesilesiyle Umut ile yollarının kesişmesiyle kendini ve geçmişini yeniden keşfedecek.

Ozan Güven Kimdir?

Ozan Güven, 1975 yılında Almanya'da Bulgaristan göçmeni bir ailede doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı'ndan modern dans alanında eğitim almış, İzmir Belediye Konservatuvarı'nda oyunculuk dersleri alarak Şahika Tekand Tiyatrosu'nda sahne almıştır. Çok sayıda televizyon dizisi ve filmde rol alan Güven, özellikle Cem Yılmaz ile birlikte yer aldığı projelerle tanınır. Kişisel hayatında 2005 yılında evlendiği Türkan Derya'dan bir çocuk sahibi olan Güven, 2010 yılında ayrılmıştır.

Editör: Haber Merkezi