Taş Kağıt Makas dizisi, Hande Ataizi'nin unutulmaz performansı ve sürükleyici hikâyesiyle ekranlara damga vurmaya hazırlanıyor. Süreyya karakteri ile Ataizi, hukuk dünyasının cesur ve başarılı bir kadın portresini çiziyor.

Kilosu 600 bin lira: Bir avucu ile 1 gram altının fiyatı eşitlendi Kilosu 600 bin lira: Bir avucu ile 1 gram altının fiyatı eşitlendi

Ekranların merakla beklenen yeni dizisi Taş Kağıt Makas, özgün konusu ve akıcı senaryosuyla izleyiciyi ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Dizinin en çarpıcı yönlerinden biri de, uzun süre sonra televizyon dünyasına geri dönen ünlü oyuncu Hande Ataizi'nin performansı. Ataizi, dizideki Süreyya karakteri ile izleyicilerin gönlünde taht kurmaya aday.

Taş Kağıt Makas Süreyya Kimdir?

Süreyya karakteri, zekası, güzelliği ve dik duruşu ile dikkat çeken bir Cumhuriyet savcısını canlandırıyor. Kendine has üslubu ve etkileyici hitabet gücü ile tanınan Süreyya, hukuk dünyasında adından söz ettiren, işinde son derece başarılı bir kadın. Üniversite yıllarından itibaren Harun ile aralarında derin bir bağ ve rekabet olan Süreyya, devlete ve kurumsal değerlere sıkı sıkıya bağlı bir duruş sergiliyor. İşlediği bir dosyada aldığı cesur karar, Umut'un babası için yürüttüğü adalet mücadelesini yeni bir boyuta taşıyacak.

Hande Ataizi Kimdir?

Hande Ataizi, 2 Eylül 1973'te Bursa'da dünyaya geldi. Mimari ve psikoloji alanında akademisyen olan bir aileden gelen Ataizi, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olduktan sonra, sanat dünyasının en beğenilen isimlerinden biri haline geldi. Mum Kokulu Kadınlar filmi ile adından söz ettiren Ataizi, performansıyla Altın Portakal'da En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görüldü. Ruhsar dizisiyle ününe ün katan Ataizi, Cem Davran ile birlikte rol aldığı projelerle de dikkat çekti. Ataizi'nin hayatı, sanat dünyasındaki başarılarının yanı sıra yaşadığı unutulmaz magazin anlarıyla da renkli bir hikâyeye dönüştü.

Editör: Haber Merkezi