Trafiğe 'Hindistan' benzetmesi

MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, Atatürk Caddesindeki trafik yoğunluğunu Hindistan'a benzetti ve isim vermeden Belediye Başkanı Vahap Akay'ı eleştirdi.

Trafiğe 'Hindistan' benzetmesi

Çerkezköy Bakış-MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz,  Atatürk Caddesindeki trafik yoğunluğunu Hindistan’a benzetti ve isim vermeden Belediye Başkanı Vahap Akay’ı eleştirdi.

Tek yön uygulamasını bazı vatandaşlar eleştirirken, bazıları ise doğru buluyor. MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ise tek yön uygulamasını karşı olan isimlerden. Aydeniz, tepkisini sosyal medya hesabı üzerinden trafik sorununa “Hindistan” benzetmesi yaparak verdi.
Aydeniz, Atatürk Caddesinden çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşarak altına da, “Eğer yollarda yürüyen inekler ve insanların çektiği arabalar olsaydı evet burası Hindistan’daki bir cadde diyebilirdiniz. Oysaki burası sürekli gelişen Çerkezköy ve bu görüntüler gelişigüzel ben yaptım oldu mantığı ile yapılan tek yön ve sirkülasyon projesinin ne kadar başarısız olduğunun resimleri. Tesadüf buya biz resimleri çekerken küçükte bir kaza oldu. Çift taraflı çapraz parkın bence ülkemizdeki tek örneği.  Cumhur ittifakı kazandığında otopark sıkıntısına son verip vatandaşın bu çilesine ve bu görüntüye son vereceğiz.” notu ekledi.

Yorumlar 5
Murtaza demirci 04 Şubat 2019 15:29

Çok doğru bir benzetme. Ana ceddeleri tek yön yapmak büyük bir öngörüsüzlüktü. Bu uygulama CHPli Vahap Akay'a seçimi kaybettirecek.

Fk.. 04 Şubat 2019 14:27

Hindistan Çerkezköy den iyidir..

Dk.. 04 Şubat 2019 10:34

Trafik çorba oldu..

ismail üstün 04 Şubat 2019 10:29

Çerkezköy'ün trafiği ancak böyle katledilebilirdi.. Tebrik ediyorum başkanı.... Acilen Atatürk ve Öztrak caddeleri eski haline getirilmeli. Hem de ağaçları ile beraber.

Ali Şengezer 03 Şubat 2019 23:04

eski hali daha mı iyiydi tek sıra trafik vardı 2 tarafta da park yine vardı yol dardı kazalar insanlar kurallara uymadığında olur