Tüp bebek tedavisinde güncel yöntemler anlatıldı

Çerkezköy Belediyesi ve Fertillife Sağlık Grubu iş birliği ile Çerkezköy Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim, Kültür ve Sanat Merkezi'nde 'Tüp Bebek Tedavisinde Güncel Yöntemler' konulu bir seminer düzenlendi.

Tüp bebek tedavisinde güncel yöntemler anlatıldı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi ve Fertillife Sağlık Grubu işbirliği ile Çerkezköy Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen ‘‘Tüp Bebek Tedavisinde Yeni Yöntemler’’ konulu bilgilendirme toplantısına katılan Kadın Hastalıkları ve Üreme Hastalıkları Uzmanı aynı zamanda Fertillife Sağlık Grubu Tüp Bebek Sorumlusu Op. Dr. Ahmet Fatih Öğüç, toplantıya katılan vatandaşlara tüp bebek tedavisi ile ilgili bilgiler verdi.

MERAK EDİLEN SORULARI CEVAPLADI

Çerkezköylü anne ve baba adaylarının gösterdiği yoğun ilgi ile gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında Fertillife Sağlık Grubu Tüp Bebek Sorumlusu Op. Dr. Ahmet Fatih Öğüç, anne ve baba adaylarının tüp bebek ile ilgili merak ettiği soruları cevaplarken tüp bebek tedavi yöntemleri ve tüp bebek merkezi hakkında da bilgilendirmede bulundu.