Daha önce Gelecek Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Adaylığı açıklanan Nadir Tür, Gelecek Partisi Çerkezköy ilçe teşkilatı önünde gerçekleşen Aday Tanıtım Toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı.

Aday Tanıtım Toplantısına, Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, Çerkezköy İlçe Başkanı Veysel Karakoç, Genel Merkez Parti Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akçay ve partililer katıldı.

‘’BAŞARILAR DİLİYORUM’’

İlk olarak konuşma gerçekleştiren Tekirdağ Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı, ‘’Partiyi kurmaya başladığımızda bize dediler ki siz bu partiyi kuramazsınız. Çünkü karşınızda güçlü bir iktidar var ana muhalefet var. Ama gördüğünüz gibi biz partiyi kurduk. Partiyi kursanız da teşkilatlanamazsınız, kimse sizinle yürümez dediler. Bugün burada belediye başkan adayımız Nadir Tür’ü ekibiyle siz değerli vatandaşlarla görünce ne iyi bir şey yapmışız biz baya da kalabalıkmışız. Nadir başkanıma çıktığı yolda başarılar diliyorum. Her zaman yanındayız. Bunlar İnşallah belediyeyi de alamazsınız der. Derlerse biz o zaman bu belediyeyi de alırız.’’ ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Gelecek Partisi İlçe Başkanı Veysel Karakoç’ta Nadir Tür’e başarı dileklerini iletti.

‘’ÇERKEZKÖY’ÜN GELECEĞİ İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMA ARZUSUYLA DOLUYUM’’

Ardından Gelecek Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Aday Nadir Tür konuşma gerçekleştirdi. Kararlılıkla çalışacağını belirten Tür, ‘’Bugün burada, sizinle bir araya gelmek ve geleceğimizi şekillendirmek için bir fırsat buldukça ne kadar heyecan duyduğumu ifade etmek istiyorum. Çerkezköy'ün geleceği için birlikte çalışma arzusuyla doluyum ve bugün burada, sizin güveninizi kazanmak ve bu güzel şehri daha da ileri taşımak için aday olduğumu ilan etmek istiyorum. Çerkezköy, köklü geçmişiyle ve dinamik insanlarıyla dolu bir şehir. Ancak, biliyorum ki potansiyelimizin tam olarak farkına varmamız ve bu potansiyeli harekete geçirmemiz gerekiyor. Bu sebeple, sizlerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine odaklanarak, şehrimizi daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha sürdürülebilir bir yer haline getirmek için kararlılıkla çalışacağım.’’ dedi.

‘’ŞEHRİN ALTYAPISINI GÜÇLENDİRMEK İÇİN GEREKLİ ADIMLARI ATACAĞIZ’’

Çerkezköy’ü geleceğe hazırlayacak projelere önem vereceklerini belirten Tür, ‘’Öncelikle, şehrimizin altyapısını güçlendirmek ve modernize etmek için gereken adımları atacağız. Yollarımızı, su ve elektrik şebekelerimizi güçlendirecek, şehrimizi geleceğe hazırlayacak projelere önem vereceğiz. Aynı zamanda, çevreye duyarlılıkla hareket ederek yeşil alanları artırarak ve çevre kirliliğiyle mücadele ederek şehrimizi daha temiz bir yer haline getireceğiz. Eğitim ve kültür alanında da önemli adımlar atacağız. Gençlerimizin eğitimine ve yeteneklerinin gelişimine destek olacak projeleri hayata geçirecek, kültürel etkinliklere daha fazla katılımı teşvik edeceğiz. Çünkü inanıyorum ki, güçlü bir eğitim ve kültür altyapısı, şehrimizin geleceğini inşa etmek için kritik bir rol oynar.’’ ifadelerini kullandı.

‘’DAHA YAŞANABİLİR BİR ÇERKEZKÖY İÇİN ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIM’’

Daha yaşanabilir bir Çerkezköy için halka söz veren Tür, ‘’Son olarak, şehrimizin ekonomik potansiyelini artırmak ve iş olanaklarını genişletmek için çaba göstereceğiz. Yerel işletmelere destek sağlayacak, yeni iş fırsatları yaratmak için çalışacak ve şehrimizi yatırımcılar için cazip hale getirecek adımlar atacağız. Değerli Çerkezköy halkı, bugün burada sizlere söz veriyorum: Şehrimizin geleceğini şekillendirmek ve daha yaşanabilir bir Çerkezköy inşa etmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Sizlerin desteği ve katkılarıyla, birlikte başaracağımıza inanıyorum. Teşekkür ederim.’’ dedi.

Bakan Göktaş, Çerkezköy esnafını ziyaret etti Bakan Göktaş, Çerkezköy esnafını ziyaret etti

Gelecek3

Gelkecek

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan