2023-2024 sezonu Tekirdağ U18 Play-Off Grubu’nda 8. hafta birbirinden çekişmeli maçlara sahne olurken favoriler hata yapmadı.

Alev alev yanan baraka küle döndü Alev alev yanan baraka küle döndü

FEVZİPAŞA’NIN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR

Grupta oynadığı 7 maçı da kazanan ve 21 puanla zirvede yer alan Fevzipaşaspor, oynadığı 7 maçtan da puan alamayan ve son sırada yer alan Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor’u konuk etti. Çerkezköy Bld. 100. Yıl Stadı’nda oynanan müsabakayı ev sahibi Fevzipaşaspor 5-2 kazandı. Fevzipaşaspor bu sonuçla 24 puana yükseldi ve zirvedeki yerini korudu. Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor ise puansız olarak 6. basamakta yer aldı.  

ÇORLU BELEDİYE HATA YAPMADI

Oynadığı 7 maçta 5 galibiyet ve 2 mağlubiyet alan 15 puanlı 2. basamaktaki Çorlu Belediye Futbol Kulübü ise grupta topladığı 10 puanla 3. basamakta bulunan Süleymanpaşa Namık Kemalspor ile karşılaştı. Çorlu Bld. Şehir Stadı’nda oynanan maçı ev sahibi Çorlu Belediye Futbol Kulübü 2-0 kazanarak 18 puana ulaştı ve 2. basamaktaki yerini korudu. Süleymanpaşa Namık Kemalspor ise bu yenilgi ile 10 puanda kaldı ve 4. sıraya geriledi.

TEKİRDAĞ, SİTE’YE BOYUN EĞDİ

Grubun son maçında oynadığı 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 yenilgi alan 7 puanlı 5. sıradaki Tekirdağspor, 7 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 yenilgi alan 8 puanlı Kapaklı Sitespor’a konuk oldu. Kapaklı Sahası’nda oynanan mücadeleyi ev sahibi Kapaklı Sitespor 2-0 kazanarak 11 puana ulaştı ve 3. sıraya yükseldi. Tekirdağspor ise 7 puanla 5. sırada kaldı.

 TEKİRDAĞ U18 PLAY-OFF  GRUBU 8. HAFTA SONUÇLARI

Fevzipaşaspor 5-2 Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor

Kapaklı Sitespor 2-0 Tekirdağspor

Çorlu Belediye Futbol Kulübü 2-0 Süleymanpaşa Namık Kemalspor

Fevzipaşa1

Muhabir: Burak Dalkıran