2023-2024 sezonu Tekirdağ U18 Play-Off Grubu’nda 6. hafta birbirinden çekişmeli maçlara sahne oldu.

FEVZİPAŞA, GALİBİYETLERİNE DEVAM EDİYOR

Fenerbahçe  Beşiktaş Derbisi Ne Zaman? Süper Lig'de Heyecan Dorukta Fenerbahçe Beşiktaş Derbisi Ne Zaman? Süper Lig'de Heyecan Dorukta

Grupta oynadığı 5 maçı da kazanan ve 15 puanla zirvede yer alan Fevzipaşaspor, oynadığı 5 maçta 5 puan toplayan 4. sırada yer alan Kapaklı Sitespor ile kozlarını paylaştı. Çerkezköy Bld. 100. Yıl Stadı’nda oynanan maçı Fevzipaşaspor 4-1 kazanarak rakibini adeta dağıttı. Fevzipaşaspor bu sonuçla 6’ da 6 yaparak 18 puanla zirvede yer aldı. Kapaklı Sitespor ise 5 puanla 4. sırada kaldı.

ÇORLU BELEDİYE, TEKİRDAĞ’I DAĞITTI

Oynadığı 5 maçta 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet alan 12 puanlı 2. basamaktaki Çorlu Belediye Futbol Kulübü ise grupta topladığı 4 puanla 5. basamakta bulunan Tekirdağspor’u konuk etti. Çorlu Bld. Şehir Stadı’nda oynanan müsabakayı Çorlu Belediye Futbol Kulübü 6-2 kazanarak 15 puana yükseldi ve 2. basamakta yer aldı. Tekirdağspor ise 4 puanla 5. basamakta yer aldı.

NAMIK KEMAL, HAYRABOLU’DAN 3 PUANLA DÖNDÜ

Grubun son maçında oynadığı 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 yenilgi alan 7 puanlı 3. sıradaki Süleymanpaşa Namık Kemalspor, 5 maçta puanla tanışamayan ve son sırada (6) yer alan Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor’a konuk oldu. Hayrabolu Sahası’nda oynanan müsabakayı  Süleymanpaşa Namık Kemalspor 4-2 kazanarak önemli bir galibiyet aldı. Süleymanpaşa Namık Kemalspor 10 puanla 3. sırada yer alırken, Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor puansız olarak son sırada (6) yer aldı.

TEKİRDAĞ U18 PLAY-OFF  GRUBU 6. HAFTA SONUÇLARI

Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor 2-4 Süleymanpaşa Namık Kemalspor

Çorlu Belediye Futbol Kulübü 6-2 Tekirdağspor    

Fevzipaşaspor 4-1 Kapaklı Sitespor

Muhabir: Burak Dalkıran