Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş'in 74. bölüm fragmanı seyircilerle buluştu. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizide bu hafta yaşanacaklar izleyicileri ekran başına kilitleyecek. İşte detaylar ve merakla beklenen fragmanın Youtube linki. 

Üç Kız Kardeş, izleyici kitlesini her hafta yeni bölümleriyle ekran başına davet eden, Kanal D'nin sevilen dizisidir. Salı akşamları yayımlanan bu dizi, reyting rekorları kıran bölümleriyle dikkat çekiyor. Seyirciler, son bölümün ardından 74. bölümde neler olacağını sabırsızlıkla bekliyorlar.

Üç Kız Kardeş. bölüm fragmanı izle

Derya ve Kartal'ın ilişkisi, yaşadıkları zorluklara rağmen güçlenmeye devam ediyor. Derya, Kartal'ın Korman ailesi ile olan ilişkisini sorgulasa da, onunla birlikte olmanın verdiği mutluluğu hissediyor. Kartal da Derya'yı hayatında bulduğu için kendini şanslı hissediyor.

Somer, Türkan'a karşı sorumluluklarını yerine getireceğine dair söz verirken, Kartal, Rüçhan'a gerçekleri açıklama konusunda ikilem yaşıyor. Adnan ise hapishaneden çıkacak olan Özer'e karşı aldığı karanlık kararla dikkat çekiyor.

Türkan'ın Somer'e olan inancı, onu hayata daha sıkı tutunmaya itiyor. Somer, ailesinin yanında güçlü durmaya çalışırken, Derya ile Kartal arasındaki duygusal bağ her geçen gün daha da kuvvetleniyor. Rüçhan'ın Sevilay ile yaşadığı çatışma ve Somer'in evini ve işlerini kaybetmesine neden olanlardan intikam alma arzusu hikayeye gerilim katıyor.

Editör: Haber Merkezi