Ücretsiz araçlar kalkacak

Çerkezköy Kaymakamlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumartesi günü Tekirdağ'da katılacağı toplu açılış töreni için ücretsiz araçlar kaldırılacağını duyurdu.

Ücretsiz araçlar kalkacak

Çerkezköy Bakış - Cumhurbaşkanı Erdoğan, 4 Mart Cumartesi günü saat 15.00’da Tekirdağ Valiliği önünde düzenlenecek olan toplu açılış töreni ne katılacak ve burada vatandaşlara hitap edecek. Çerkezköy Kaymakamlığı,  törene katılmak isteyenler için ücretsiz araçların kaldırılacağını duyurdu. Araçların cumartesi günü saat 12.30’da  Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri önünden hareket edeceği belirtildi.

Yorumlar 4
alen delon 02 Mart 2017 14:52

herşeyin HAYIR lısı..

Bülent Akkoç 02 Mart 2017 09:14

Ücretsiz araç konusuna açıklık getirmek gerekirse; gidecek olan vatandaşlardan ücret talep edilmeyecek fakat kaymakamlığın bütçesinden karşılanacak olan bu hizmet alım işinin kaynağı bizim vergilerimiz olduğu göz ardı edilmemelidir. Ülkenin bu ve benzer kaynaklarının sömürü edilmesine HAYIR diyorum.

isa 01 Mart 2017 23:00

Yaptıklarıyla övünen baška bir hükümet görmrdim. Bu saydıklarını hükümet olarak zaten yapmak mecburiyetindesin köprü yapıyor halkına satıyorsun tünel yapıyor halka satıyorsun birde vergini alıyorsun.konuştukça batıyorsun yaptığınız bir seçim pıropagandasımı yoksa bir referendummu bilemedim...(HAYIR)

Enes benli 01 Mart 2017 22:10

Kim karşılıyor bu araçların masrafını devletin milletin parası ile yapıyorsanız zehir zıkkım olsun bu alemde çıkmazsa diğer alemde fazlası ile çıkacak zaten