Ülkü Ocaklarından yaşlılara ziyaret

Çerkezköy Ülkü Ocakları üyeleri, Çerkezköy Yaşlı Bakım Merkezini ziyaret etti. Burada ocak üyeleri yaşlıların ellini öpüp, hayır dualarını aldı.

Ülkü Ocaklarından yaşlılara ziyaret

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Kemal Yazar, başkan yardımcısı Coşkun Nazlı ve yönetim kurul üyeleri Çerkezköy Yaşlı Bakım Merkezini ziyaret etti.
Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Kemal Yazar yaptığı açıklamada, “Çerkezköy Ülkü Ocakları büyüklerimizin gönüllerini almak, ellerini öperek her zaman yanlarında olduğumuzu belirttik. Yaşlı Bakım Merkezinde kalan büyüklerimizin morallerini yükseltmek, kendilerinin terk edilmiş hissine kapılmalarını önlemek, ihtiyaç duydukları ilgi ve alakadan mahrum kalmamalarını sağlamak istedik. 

Yaşlılarımızın gözlerindeki parıltı, ziyaretten ne kadar mutlu olduklarının göstergesiydi. Yaşlı Bakım Evi  görevlileri ve sakinleri Çerkezköy  Ülkü Ocaklarının bu tür faaliyetlerinden  duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Ziyaretimizde göstermiş oldukları misafirperliklerinden ötürü Çerkezköy Yaşlı Bakım Merkezi görevlilerine teşekkür ederiz.”dedi.