CHP Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Adaylarından Abdullah Şakrak’ın ev sahipliğinde düzenlenen  programa CHP Çerkezköy Belediye Başkan Adayı ve mevcut başkan Vahap Akay ve CHP Belediye meclis üyesi adaylarının yanı sıra  CHP Çerkezköy 28. Dönem Milletvekili Adayı İsmail Çelebi, Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez,  CHP Büyük Birlik Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Turan Demircan, Çerkezköy Tokatlılar Dernek Başkanı Serkan Genç ve Çerkezköy’de yaşayan Tokatlılar katıldı.

“BU GÖNÜL İTTİFAKINI İLMEK İLMEK ÖRDÜK”

Programda konuşan CHP Çerkezköy Belediye Başkan Adayı ve mevcut başkan Vahap Akay “Burada bir birliktelik var. Meclis üyesi arkadaşlarımı tabi ki seçiyorum ancak arkadaşlarımın tamamı benim yol arkadaşım. Abdullah Şakrak da benim yol arkadaşım. Bu topraklarda buluştuğum tüm hemşerilerimle, kurduğum ittifakla, o ittifakın adı Çerkezköy İttifakı. Ancak sadece Çerkezköy İttifakı yetmez. Kurduğumuz ittifakın adı bu topraklarda yaşayan çocuklarımızla, abilerimizle, kardeşlerimizle, ablalarımızla, annelerimizle kurduğumuz bir gönül ittifakı var. Bu gönül ittifakını ilmek ilmek ördük. Bu topraklara hizmet ettik, hizmet etmeye devam etmek istiyoruz. Bunu sizlerin desteğiyle yapacağız. Bu beraberlik, kardeşlik duygularımızı gelecek yarınlarla buluşturmak için buradayız.” dedi.

“YAPACAK DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR”

Konuşmasının devamında Akay, “Arzumuz çocuklarımızın daha güzel bir Çerkezköy’de büyümesi. Tüm siyasi partilere oy veren hemşerilerime on yıl boyunca kucak açmış bir kardeşiniz olarak yeni beş yıl için 31 Mart 2024 günü sandıklarda sizlerle buluşmak istiyoruz. Daha da güçlenerek yeni beş yılda Çerkezköy’e hizmet etmek istiyoruz. On yıl sonra yeniden meydanlarda buluşacağız. On yıllık en büyük sermayem yapılan alt yapı yatırımları değil, üst yapı yatırımları değil, düğün salonları değil, kültür merkezi değil, bu salonda alnı ak, başı dik yeniden meydanlara çıkmanın arzusu içerisinde olmamdır. Tüm arkadaşlarıma desteklerinizi bir kere daha talep ediyorum. Bu salonu dolduran tüm hemşerilerime gönül dolusu sevgilerimi ve saygılarımı gönderiyorum.” şeklinde konuştu.

“KARDEŞÇE, SEVGİYLE BAŞKANIMIZIN YANINDA DURACAĞIZ”

Ardından CHP Çerkezköy 28. Dönem Milletvekili Adayı İsmail Çelebi konuştu. Çelebi, “Bende 12 yıldır Çerkezköy’deyim, Kapaklı’dayım, Saray’dayım diyorum. Çünkü bu üç ilçeyle iç içeyiz. Çerkezköy’de bir başkan var, on bir ilçedeki başkanların en başarılısı Vahap Akay. Halkını düşünen, sosyal belediyeciliği Çerkezköy’de uygulayan Vahap Akay. Bunun için onunla yol yürümekten hep gurur duydum. Kardeşçe, sevgiyle başkanımızın yanında duracağız.” dedi.

“YENİDEN BİZ KAZANACAĞIZ”

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez,  “Bugün heyecanımız yüksek. Geçmiş 10 yılı biliyoruz. Hepimiz Çerkezköy’de yaşıyoruz. Gelecek 5 yılda da yapılacak projeler hepimizi daha çok heyecanlandırdı. Çünkü Çerkezköy en iyi hizmetleri hak eden bir ilçe. Önümüzde ki 5 yıl için hep birlikte el ele kol kola çalışacağımıza olan inancım tam. Yeniden biz kazanacağız.” dedi.

“HEP BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ”

Çerkezköy’de sarı kanola tarlaları eşsiz bir manzara sunuyor Çerkezköy’de sarı kanola tarlaları eşsiz bir manzara sunuyor

Çerkezköy’ün gelişimi için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyleyen CHP Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Adayı Şakrak, “Sevdamız Çerkezköy diyen belediye başkanımız Vahap Akay’ın önderliğinde insanı dert eden, millete hizmeti şiar eden bir anlayışla Çerkezköy ilçemiz yönetilmektedir. Vahap Akay başkanımızın Çerkezköy’e eser kazandırmanın, Çerkezköy’ün gelişimine bir çalışma ortaya koydu ve hep birlikte devam edeceğiz. Bizleri bağrına basan bu güzel ilçeye Çerkezköy’e aşığız. Ben öncelikle Allah’ın izniyle Tokatlı hemşehrilerimin desteğiyle bu güzel ilçemiz Çerkezköy’e hizmet etmek için belediye meclis üyesi adayı oldum. Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay ile birlikte yürekten çalışacağımıza inancımız sonsuzdur. Çerkezköy’e hak ettiği eserlerle hizmetlerle hep birlikte çalışmayı arzuluyoruz.” dedi.

ŞAKRAK'TAN ANLAMLI HEDİYE

CHP Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Adayı Abdullah Şakrak, günün anısına Vahap Akay’a hediye takdim etti.

Aaa-13

Vahap Akay Tokatlılar5

Vahap Akay Tokatlılar6

Vahap Akay Tokatlılar3

Vahap Akay Tokatlılar4

Vahap Akay Tokatlılar2

Vahap Akay Tokatlılar1

Muhabir: Barış Karapaça