Bankanın Katkıları ve Rolü

Bankanın milli ekonomiye yaklaşık 2 trilyon liralık katkısı ve sürdürülebilir kalkınmadaki anahtar rolü, 70. yılını gururla kutlamasına sebep olmuştur. VakıfBank, sektörüne yön veren küresel vizyonu ve geleceğin bankacılığını bugünden tasarlamaya odaklı ürün ve hizmetleriyle tüm paydaşları için değer oluşturmaya odaklanmıştır.

Kutlamalar ve Etkinlikler

Yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde VakıfBank üst yönetimi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü manevi huzurunda ziyaret etmiş ve VakıfBanklılar akşam yemeğinde bir araya gelmiştir. Ayrıca, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törende bine yakın VakıfBank çalışanı bir araya gelerek kutlamıştır.

Kıdem Ödülleri

Yapı Kredi bankası satılıyor mu? Koç Holding'ten peş peşe açıklamalar Yapı Kredi bankası satılıyor mu? Koç Holding'ten peş peşe açıklamalar

yıl kutlamaları sırasında, VakıfBank'ta 15 ve 20 yılını doldurmuş çalışanlara da kıdem ödülleri takdim edilmiştir.

VakıfBank Genel Müdürü'nün Mesajı

VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, kuruluş yıl dönümlerinin Ramazan Bayramı ile aynı zamana denk gelmesi sebebiyle iki sevinci bir arada yaşadıklarını belirtmiş ve bankanın sadece bankacılık alanında değil, finans ve finans dışı pek çok alanda da ülkemize ve milletimize hizmet ettiğini vurgulamıştır.

Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik

Ülke ekonomisine sağladığı katkının yanı sıra hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ve sürdürülebilir ürün ve hizmetlerle VakıfBank'ın her alanda var olduğu ifade edilmiştir. Genel Müdür, "Ülkemizin ve milletimizin daima yanında yer alıyoruz" demiştir.

VakıfBank, 70 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye'nin ekonomik gelişimine önemli bir destek sunmaya devam etmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi