Sevilen dizi Yalı Çapkını'nın 70. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seyran'ın ölümcül hastalığının ortaya çıkması ve Ferit'in bu durumu öğrenmesi dizinin izleyicilerini meraklandırdı. Halis Ağa'nın Mezide'nin istediği can borcu karşılığında Orhan'ı tercih etmesi ise şok etkisi yarattı. İfakat, ablasının ölümüne sebep olduğu için büyük bir vicdan azabı çekerken, beklenmedik bir gelişmeyle karşı karşıya kalır. İşte, yeni bölüm fragmanı ve dikkat çeken detaylar.

Seyran'ın Hastalığı ve Ferit'in Tepkisi

Yalı Çapkını'nın başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor yer alıyor. Dizinin yeni fragmanında, Seyran'ın psikiyatrik destek almaya başlaması ve son günlerini Ferit ile geçirmeye çalışması izleyicilerin ilgisini çekti. Ferit, uzun süredir Seyran'daki tuhaflığın sebebini nihayet öğreniyor. Tarık ile karşı karşıya gelen Ferit, aralarındaki meseleyi çözmeye kararlıdır.

Halis Ağa ve Mezide'nin Karşılaşması

Halis Ağa ile yıllar sonra yeniden yüz yüze gelen Mezide, oğlu Akın'ın canına karşılık bir can ister. Bu isteği Halis Ağa'yı zor bir kararın eşiğine getirir. Ablası İfakat'ın ölümüne sebep olduğu için büyük bir vicdan azabı çeken İfakat, beklemediği bir gelişmeyle karşı karşıya kalır. Orhan ise büyük bir tehlikenin içine doğru adım adım ilerlemektedir.

Gasbedilen taksici hayati tehlikeyi atlattı Gasbedilen taksici hayati tehlikeyi atlattı

Seyran ve Ferit'in Duygusal Çatışmaları

Yaşadığı onca sıkıntı ile baş etmekte zorlanan Seyran, Ferit'in ona inanmamasıyla büyük bir duygu patlaması yaşar. Psikiyatristin "Yaşamak istiyor musun Seyran?" demesi fragmanda dikkat çekti. Seyran, psikiyatristten yardım almaya başladığını Ferit'e açıklarken, Ferit büyük gerçeği öğrenmenin eşiğindedir.

İfakat'ın Vicdan Azabı

Ablası İfakat'ın ölümüne sebep olduğu için büyük bir vicdan azabı çeken İfakat, beklemediği bir gelişmeyle karşı karşıya kalır. Mezide'nin isteği karşısında şaşıran Halis Ağa, önemli bir kararın arifesindedir. Orhan ise büyük bir tehlikenin içine doğru adım adım ilerlemektedir. Seyran her ne kadar saklamaya çalışsa da Ferit büyük gerçeği öğrenmenin eşiğindedir.

Yalı Çapkını 70. Bölüm 2. Fragmanı İzle

YouTube'da izle

Kaynak: HABER MERKEZİ